Anasayfa İletişim

Tier 4 Vizesi Vadeli Hesap Bilgilerini Kabul Ediyor mu?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 11:47:46

İngiltere’de eğitim görmek için Tier-4 Vizesi başvurusunda bulunan bireyler başvuru evrakları arasında vadeli hesap bilgileri bulundurabiliyorlar. Ancak Tier-4 Vizesi vadeli hesap bilgileri başvurularda kabul edilmeyebilir. Bunun için İngiltere Tier-4 Vizesi başvurularının titizlikle ve profesyonel uzmanlarla yapılması önerilmektedir.

İngiltere Vizesi başvurularında olduğu gibi başvuru sahiplerinin Tier-4 vizesi için başvuru dosyasına şahsi ve maddi bilgilerini eklemesi gereklidir. Bu bilgiler içerisinde vize memurunun dikkatle incelediği kısım maddiyatla ilgili bölümdür. Bunun nedeni başvuru sahibinin konaklama, eğitim, ulaşım, yemek gibi masraflarının karşılanabiliyor olduğunu vize memuruna ispatlaması gerekliliğidir.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

Tier-4 vizesi gerekli evrakları arasında başvuru sahibinin akredite olmuş bir eğitim kurumundan alacağı kabul belgesi, eğitiminin ücreti ödendiğine dair belge veya ödenmediyse başvuru sahibinin bu masrafları ödeyebilecek gücünün olduğunu kanıtlayan banka hesap bilgileri, varsa tapu belgesi, maaş bordrosu vb. evrakları başvuru dosyasına koyması gereklidir. Ancak bu maddi kaynak içinde Tier-4 Vizesi vadeli hesap bilgileri vize memurunca kabul edilmeyebilir. Başvuru sahibinin seyahati sırasında başının derde girmesi veya bir problemle karşılaşması durumunda vadeli hesaptan parayı çekememe ihtimali bulunmaktadır. Bu nedenle vadeli hesaplar kullanılarak yapılan başvurular reddedilebilir.

İngiltere Tier-4 Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

Tier-4 Vizesi vadeli hesap bilgileri kabul edilmeme ihtimalinin olmasının nedenleri hakkında daha detaylı bilgi için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek bilgi alabilir, başvuru işlemlerinizi firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. “İngiltere vizesi türleri son değişiklikler nelerdir?”, “İngiltere’de sürekli oturum şartları nelerdir?”, “Ankara Anlaşması Vizesi ile İngiltere’de hangi işler yapılabilir?” vb. sorulara yanıt arayan bireyler Birleşik Krallık vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek güncel değişikliklerden haberdar olabilecektir.

"Tier 4 Vizesi Vadeli Hesap Bilgilerini Kabul Ediyor mu?" sayfası 324 defa okundu