Anasayfa İletişim

Tier 4 Vizesi Uzatma Mümkün müdür?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 11:38:51

Tier-4 vizesi uzatma niyetinde olan bireylerin kafasını kurcalayan soru, vize uzatma işleminin İngiltere’de bulunurken yapılıp yapılamayacağıdır. Tier-4 Vize türlerinden birine sahip olup bunu uzatmak isteyen bireyler uzman danışmanlarımızla iletişime geçerek bilgi alabilirler.

Tier-4 Vizesi, Uzun Dönem Öğrenci Vizesi ve Çocuk Öğrenci Vizesi olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Tüm İngiltere Vize türlerinde olduğu gibi Tier-4 vize türleri de kendilerine ait başvuru şartları öne sürmekte ve Tier-4 vizesine başvurmak isteyen bireyler bu şartları danışmanlarımızla iletişime geçerek öğrenebilirler.

Tier-4 Vizesi uzatma isteğinde olan bireylerin yeni yaptıkları okul kaydındaki başlama tarihinin ellerindeki vizenin bitiş tarihinden itibaren 1 ay içinde başlıyor olması gereklidir. Tier-1 mezun girişimci, Tier-2 çalışma vizesi, Tier-4 öğrenci vizesi gibi vizeler sahip bireylerin Birleşik Krallık içerisindeyken vize uzatma başvurusunda bulunması mümkündür.

İngiltere İş Vizesi için tıklayın!

Vize uzatma işlemlerinin reddedilmesi, bireyin daha önceden İngiltere’de yasa dışı yollarla bulunmuş olması durumunda gerçekleşmektedir. Diğer vize reddi sebepleri hakkında ve vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu yapmak isteyen bireyler İngiltere vize reddine itiraz kapsamlı başvuru linkine tıklayarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Tier-4 vizesi uzatma niyetindeki bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek bilgi alabilir, başvuru işlemlerinizi firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek veya (İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde bulunmuyorsanız) danışmanlarımıza telefon aracılığıyla da başlatabilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi başvuru prosedürleri ile ilgili güncel değişikliklerini, İngiltere vizesi başvurusu sahiplerine profesyonel hizmet sağlayan firmamız tarafından hazırlanan İngiltere’de Son Gelişmeler sayfasını takip ederek elde edebilirsiniz.

"Tier 4 Vizesi Uzatma Mümkün müdür?" sayfası 329 defa okundu