Anasayfa İletişim

Tier 4 Vizesi Ücreti Nereden Öğrenilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 11:51:39

Tier-4 Vizesi ücreti, tüm İngiltere Vizesi türlerinde olduğu gibi vize İngiliz makamlarınca sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezlerince dolar olarak tahsil edilir, başvuru sahipleri tarafından TL olarak ödenir.

Tier-4 Vizesi, Çocuk Öğrenci Vizesi ve Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak ikiye ayrılmakla birlikte tüm İngiltere Vizesi türlerinde olduğu gibi vize başvuru prosedürleri adım adım izlenerek başvuru yapılmaktadır. Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesi başvurularında öncelikle başvurulmak istenilen vize türünün başvuru sahibinin seyahat amacına uygunluğu iyi tespit edilmelidir. Vize türünün doğru tespiti sonunda vize başvuru formu online olarak başvuru sahibince veya başvurusunu CSS Legal uzmanlarıyla yapmaya karar vermiş bireyler adına uzmanlarımızca doldurulması gereklidir. Başvuru formu eksiksiz ve hatasız olarak başvuru sahibinin şahsi ve maddi bilgileri ile doldurulduktan sonra vize/başvuru harcı yatırılmalıdır. Vize harcı başvuru sahibinin talep ettiği vizenin süresine göre belirlenmiş olmakla birlikte vize harcını yatırmayan bireyler vize başvurusunda bulunamayacak ve başvuru işlemlerini başlatamayacaktır.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

Tier-4 Vizesi ücreti, her yıl İngiltere makamlarınca mali yılın sonunda sterlin olarak belirlenen, dolar kurundaki değişikliklere göre başvuru merkezlerince dolar olarak kabul edilen ve başvuru sahiplerince TL olarak ödenen vize harcıdır. Vize harcı başvuru işlemlerinin başlatılabilmesi için önemli bir adımdır.

Tier-4 Vizesi ücreti İngiliz makamlarınca yıldan yıla değiştirilmekte ve başvuru sahibinin başvurmak istediği vize süresine göre değişiklik göstermektedir. Tier-4 Vize ücreti güncel bilgilerini öğrenmek için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. İngiltere’de eğitim için tıklayın!

Tier-4 Vizesi başvurusu ve prosedürleri oldukça karmaşık ve zor yapıdadır. İngiltere Vize türlerinden birini almak isteyen başvuru sahibi başvuru sürecinde danışmanlıklardan yararlanarak vize reddi alma ihtimalini en aza düşürebilecektir. Danışmanlarımız profesyonel destek sağlayarak vize başvuru sürecini başından sonuna kadar takip ederek olumsuz sonuç alma ihtimalini düşürmektedir.

İngiltere vizesi hakkında genel bilgi için tıklayın!

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Vize danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, vize başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Birleşik Krallık vizesine başvuru yapmak istiyorsanız danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

 

"Tier 4 Vizesi Ücreti Nereden Öğrenilir?" sayfası 256 defa okundu