Anasayfa İletişim

Tier 4 Vizesi Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 11:35:45

Tier-4 Vizesi nedir sorusu İngiltere’de eğitim almak isteyen bireylerin kafasını kurcalamaktadır. Uzun Dönem Öğrenci Vizesi ve Çocuk Öğrenci Vizesi olmak üzere ikiye ayrılmakta ve tüm İngiltere Vize türlerinde olduğu gibi Tier-4 vize türleri de kendilerine ait başvuru şartları bulunmaktadır.

Tier-4 Vizesi İngiltere’de eğitim almak isteyen bireylerin İngiltere Öğrenci Vizesi kategorisinden seçebileceği, iki çeşidi olan vize türüdür. Çocuk Öğrenci Vizesi ve Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak ikiye ayrılan Tier-4 Vizesi nedir sorusunu düşünen bireyler, vize başvuru şartları ve uyulması gereken prosedürleri uzman danışmanlarımızdan öğrenebilir.

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

Tier-4 Vizesi türlerinin her birinin kendi içinde belirli başvuru şartları bulunmaktadır. Bu başvuru şartlarına örnek olarak Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi için akredite olmuş bir eğitim kurumundan alınması gereken kabul belgesi (CAS/Confirmation of Acceptance for Studies), başvuru sahibinin daha önce almış olduğu eğitimler, daha önce alındıysa vize retleri vs. gibi belgeler sayılabilir. Başvuru sahibinin şahsi ve maddi durumuna göre de değişiklik gösteren Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvuru şartları ve gerekli belgeleri hakkında detaylı bilgi için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. Bir diğer Tier-4 Vize türü olan Tier-4 Çocuk Öğrenci Vizesi başvurusunda bulunacak olan çocukların 4-17 yaş arasında olması, yalnız seyahat edecek ise ailesinin muvafakatnamesinin olması, seyahatin çocuk hakları ve kanunlarına uygun şekilde planlanması gibi çeşitli şartları öngörmektedir. Tier-4 Çocuk Öğrenci Vizesi hakkında detaylı bilgi almak isteyenler uzmanlarımıza telefonla ulaşabilirler.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

Tier-4 Vizesi nedir ve başvuru şartları nelerdir sorusunu internette aratarak İngiltere Öğrenci Vizesi türleri hakkında bilgi almaya çalışan bireyler forumlar, sözlükler vb. sitelerdeki bilgilerle yanlış yönlendirilerek vize reddi almaktadır. Vize reddi almamak ve vize başvuru sürecinin sonunda olumlu sonuç alabilmek için bizimle iletişime geçilmesi tavsiye edilmektedir.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir firmadır.  Tier-4 Vizesi nedir, nasıl başvuru yapılır, vize şartları nelerdir, kimler başvurabilir gibi sorularınız varsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

“İngiltere vizesi başvuru prosedürleri nelerdir?”, “Brexit ile ilgili son gelişmeler nelerdir?”, “Ankara Anlaşması iptal mi oluyor?” gibi soruların cevaplarını İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

"Tier 4 Vizesi Nedir?" sayfası 248 defa okundu