Anasayfa İletişim

Tier 4 Vizesi Nasıl Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 11:33:41

Tier 4 Vizesi nasıl alınır sorusu İngiltere’de eğitim görmek isteyen bireylerin ve ailelerinin kafasını kurcalamaktadır. Tier-4 Vizesi, Uzun Dönem Öğrenci Vizesi ve Çocuk Öğrenci Vizesi olmak üzere ikiye ayrılmakta ve tüm İngiltere Vize türlerinde olduğu gibi Tier-4 vize türleri de kendilerine ait başvuru şartları bulunmaktadır.

İngiltere Öğrenci Vizesi kategorilerinden biri olan Tier-4 Vizesi iki çeşittir. Bunlardan biri Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesidir. Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alabilmesi için uyması gereken belirli şartlar vardır. Bu vizenin şartlarından biri başvuru sahibinin yalnızca eğitim amacıyla gidiyor olduğunu kanıtlayabiliyore olması gereklidir. Bunun için akredite olmuş bir eğitim kurumundan alınan kabul belgesi (CAS/Confirmation of Acceptance for Studies), dil eğitimi alınacak ise İngilizce yeterliliğinin B2 seviyesinde olduğuna dair belge, yaşam ve eğitim masraflarının karşılanabileceğini kanıtlayan varsa bireyin maddi varlıklarına dair belgeler, ödenmişse eğitim alınacak kurumun ücretinin ödendiğine dair belge gibi evrakların başvuru dosyasında bulunması gereklidir. Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu yapmak isteyen bireyler diğer şartları öğrenebilmek için bizimle iletişime geçebilirler.

İngiltere yurt dışı eğitim danışmanlarıyla başvuru yapmaya karar verdiyseniz tıklayın!

Tier 4 Vizesi nasıl alınır sorusunun cevabı olarak Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi İngiltere’de 4-17 yaş arası çocukların aileleri veya bir refakatçi eşliğinde ya da yalnız olarak eğitim almasına imkan veren vize türüdür. Bu vize türünün gerektirdiği şartlardan biri yalnız veya bir refakatçi ile seyahat edecek çocukların ebeveynlerinin muvafakat ettiklerine dair belgenin vize memuruna sunulacak olan dosyada bulunmasıdır. Genel Ziyaretçi Vize sahibinin uyması gereken şartlara uyması gereken çocuk ziyaretçilerin de vizeleri iptal edilebilir, vize reddi alabilir. Bunun gibi bir durumla karşılaşmamak için uzmanlarımızla iletişime geçilmesi önerilmektedir. İnsan hakları çerçevesinde evrensel çocuk hakları ve Birleşik Krallık’taki çocukları koruma kanunlarına uygun şekilde seyahat planı hazırlanması hem vize başvuru değerlendirme sürecinde hem de seyahat sırasında oluşabilecek riskleri en aza indirmeye yardımcı olacaktır.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir firmadır. Tier 4 Vizesi nasıl alınır sorusunun cevabını verirken başvuru şartları ve prosedürleri yerine getirildiği sürece olumsuz sonuç alma ihtimali en aza indirilmektedir, denilebilir. Tier 4 Vizesi nasıl alınır, başvuru şartları nelerdir gibi sorularını varsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. Başvuru işlemlerinizi firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek vize işlemlerinize başlayabilirsiniz.

 

"Tier 4 Vizesi Nasıl Alınır?" sayfası 242 defa okundu