Anasayfa İletişim

Tier-4 Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 14:23:42

Tier-4 vizesi kaç günde çıkar sorusunun cevabı İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğuna ve Öncelikli Servislerden birinin kullanılıp kullanılmadığına göre değişmektedir.

Tier-4 vizesi kaç günde çıkar sorusunun cevabı, ortalama 3 hafta (15 iş günü) olarak söylenebilir. Ancak bu süre İngiltere Konsolosluğunun o dönemdeki yoğunluğuna göre değişmektedir. Başvuru merkezlerinde toplanan başvuru dosyaları İngiltere Konsolosluğunun İstanbul’daki temsilciliğinde değerlendirilmek üzere gönderilmektedir. Tier-4 Vize sonucu 3 haftadan kısa süre içinde de sonuçlanabilmektedir.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

Tier-4 vizesi kaç günde çıkar sorusu kafasını karıştıran bireyler bu süresinin nasıl kısalabileceğini düşünmektedir. Türkiye’den veya İngiltere’den yapılan İngiltere Vizesi başvurularında kullanılabilen Öncelikli Servis çeşitleri mevcuttur. Unutulmamalıdır ki Öncelikli Servis kullanıyor olmak Vize başvurusunun onaylanacağı anlamına gelmemektedir. Öncelikli Servislerle yapılan Tier-4 Vizesi başvurularda da vize reddi verilebilir.

Türkiyede’den yapılan başvurular için Öncelikli Servislere örnek olarak Öncelikli Servis (Priority Visa Service), başvuru değerlendirme sürecini 5 iş günü gibi kısa bir süre içerisinde sonlandırmaktadır.

Tier-4 vizesi kaç günde sonuçlanacağını merak eden ve Öncelikli Servislerden birini kullanmak isteyen bireyler Süper Öncelikli Servis (Extra Priority Visa) hizmetinden yararlanamayacaklarını bilmelidir.

Öncelikli Servisler için tıklayın!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.  Tier-4 Vizesi kaç günde çıkar, Öncelikli Servislerden hangisini kullanabilirim gibi sorularınıza danışmanlarımızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek yanıt bulabilirsiniz. Başvuru işlemlerinizi firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

"Tier-4 Vizesi Kaç Günde Çıkar?" sayfası 263 defa okundu