Anasayfa İletişim

Tier-4 Vizesi İngiltere Vizelerinden Farkı Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 14:19:15

Tier-4 Vizesinin diğer İngiltere vize türlerinden farkı başvuru şartları noktasında belirginleşmektedir. Her İngiltere Vizesi türü kendi içinde belirli başvuru şartları öngörmektedir. Bu şartları kanıtlamak için kullanılan başvuru için gerekli belgeler de başvuru sahiplerinin yaşam standartlarına göre değişiklik göstermektedir.

Tier-4 Vizesi İngiltere’de uzun süreli lise, lisans, yüksek lisans, doktora gibi eğitimlere katılmak isteyen bireylerin başvurması gereken, Çocuk Öğrenci Vizesi ve Uzun Dönem Öğrenci Vizesi larak iki türü bulunan İngiltere Vize türlerinden biridir.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

Tier-4 Vizesi ingiltere’de eğitim almak isteyen bireylerin başvuracağı vize türlerinden biri olup, kendi alt kategorilerinin belirli şartları bulunmaktadır. Tier-4 Uzun Süreli Öğrenci Vizesi başvuru şartları; akredite olmuş bir eğitim kurumundan alınan kabul belgesi (CAS/Confirmation of Acceptance for Studies), dil eğitimi için gidilecek ise B2 seviyesinde İngilizce dil bilgisi yeterliliği, banka hesap bilgilerinde İngiliz makamlarının belirlediği bir miktar paranın 28 gün ve daha uzun süre hesapta bulunuyor olması vb. olarak örneklenebilir. Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi’ni diğer vize türlerinden ayıran bu başvuru şartları hakkında detaylı bilgi için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

Tier-4 vizesi ingiltere, Çocuk Öğrenci Vizesi başvuru şartlarından biri 4-17 yaş arasındaki çocukların eğitimi için vurulması gerekliliğidir. Dil belgesi zorunluluğu olmayan bu vizeye başvuran öğrencilerin İngiltere’deki çocuk koruma yasaları ve İnsan Hakları dahilinde Çocuk Haklarına uygun seyahat planı hazırlanmalıdır. Başvuru dosyasına koyulması gereken belgeler içerisinde çocuğun İngiltere’ye kiminle gideceği ve İngiltere’de anne/babasıyla gitmiyor ise kimin yanında kalacağına dair detaylı bilgiler bulunmalıdır.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermektedir. Tier-4 vizesi İngiltere’de lise, lisans, yüksek lisans, doktora gibi çeşitli eğitimlerine devam etmek isteyenlerin belirli şartları taşıması gereken vize türüdür. Tier-4 vizesi birleşik krallık ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler uzman danışmanlarımızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek bilgi alabilir, başvuru işlemlerinizi zaman kaybetmeden hemen başlatabilir ve firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

“Birleşik Krallık vize başvuruları değişiyor mu?”, “Ankara Anlaşması Vizesi Birleşik Krallık tarafından iptal mi edildi?” gibi soruların yanıtları üzerine güncel bilgileri İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

"Tier-4 Vizesi İngiltere Vizelerinden Farkı Nedir? " sayfası 243 defa okundu