Anasayfa İletişim

Tier 4 Vizesi için Gerekli Belgeler 2019 yılında Değişiyor mu?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 14:22:03

Tier-4 Vizesi için gerekli belgeler 2019 yılında değişip değişmediği konusunda detaylı bilgiyi uzman danışmanlarımızdan elde edebilirsiniz.

Tier-4 Vizesi için gerekli belgeler, her İngiltere Vizesi türü başvurularında değişmektedir. Aynı amanda başvuru sahiplerinin yaşam standartlarına göre de değişmekte olan Tier-4 Vizesi için gerekli belgeler 2019 yılında değişme gösterip göstermeyeceği konusunda en güncel bilgiyi uzmanlarımıza danışarak elde edebilirsiniz.

Tier-4 Vizesi için tıklayın!

Tier-4 Vizesi için gerekli belgeler 2019 listesi, başvurusunu danışmanlarımızla birlikte yapmaya karar veren bireylere uzmanlarımızca verilecektir. Belgelerden önce vize başvurularında izlenmesi gereken belirli prosedürler vardır. Tier-4 Vizesi vize türü için de uyulması gereken bu prosedürlerden biri olarak öncelikle vize başvurularında elzem olan pasaport için ilçe nüfus müdürlüğüne giderek başvuruda bulmak söylenebilir. Pasaport sahibini olunduktan sonra seçilen Tier-4 vize türüne uygun başvuru formu doldurulmalı ve vizenin süresine göre belirlenmiş olan vize harcı yatırılmalıdır. Daha sonra Tier-4 Vizesi için gerekli belgeler 2019 listesi uzmanlarımızca başvuru sahiplerine verilecek olup, talep edildiği takdirde vize başvuru dilekçesi uzmanlarımızca yazılabilecektir. Gerekli belgeler eksiksiz toparlandıktan ve başvuru dosyası titizlikle hazırlandıktan sonra firmamızca başvuru sahibi adına alınacak olan randevu gün ve saatinde İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinde bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilmelidir.

Tier-4 Vizesi için gerekli belgeler 2019, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi şartlarından biri başvuru sahibinin yalnızca eğitim amacıyla gidiyor olduğunu kanıtlayabiliyor olması gerekliliğidir. Maaş bordrosu, akredite olmuş bir eğitim kurumundan alınan kabul belgesi (CAS- Confirmation of Acceptance for Studies), dil eğitimi alınacak bireylerin ise İngilizce yeterliliğini kanıtlayan (B2 seviyesinde olduğuna dair) belgesi, ödenmişse eğitim alınacak kurumun ücretinin ödendiğine dair belge vb. evrakların başvuru dosyasına eklenmesi gereklidir. Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu yapmak isteyen bireyler diğer gerekli belgeleri öğrenebilmek için bizimle iletişime geçebilirler.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi gerekli belgelerinden bazıları; yalnız veya bir refakatçi ile seyahat edecek çocukların ebeveynlerinin muvafakat ettiklerine dair belge, çocuk haklarına ve İngiltere’deki çocukları koruma yasalarına uygun hazırlanmayan seyahatler vize reddi ile karşı karşıya kalacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için uzmanlarımızla iletişime geçilmesi önerilmektedir. İnsan hakları çerçevesinde evrensel çocuk hakları ve Birleşik Krallık’taki çocukları koruma kanunlarına uygun şekilde seyahat planı hazırlanması vize başvurusunun olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Tier-4 Vizesi için gerekli belgeler 2019 hakkında detaylı bilgiyi danışmanlarımızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek alabilirsiniz. Başvuru işlemlerinizi zaman kaybetmeden hemen başlatabilir ve firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere vizesi türlerinin tamamı için tıklayın!

"Tier 4 Vizesi için Gerekli Belgeler 2019 yılında Değişiyor mu?" sayfası 243 defa okundu