Anasayfa İletişim

Tier-4 Vizesi 28 Gün Şartı Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 14:06:47

Tier-4 Vizesi 28 gün şartı, vize başvurusu için gerekli evraklar arasında olması gereken banka hesabında ingiliz makamlarınca belirlenmiş olan yaşam masrafları için gereken paranın 28 gün ve daha fazla süredir bulunuyor olmasıdır.

İngiltere Tier-4 Vizesi Birleşik Krallık’ta uzun süreli lise, lisans, yüksek lisans, doktora gibi eğitimlere katılmak isteyen bireylerin başvurması gereken İngiltere Vize türlerinden biridir. Çocuk Öğrenci Vizesi ve Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak iki türü bulunan Tier-4 Vizesi başvurusu yapmak isteyen bireyler belirli şartları taşıyor olmalıdır. Bu şartlara örnek olarak gerçekten eğitim amacıyla gidiyor olduğunu kanıtlayan akredite olmuş bir eğitim kurumundan alınacak kabul belgesi, daha önceki eğitim hayatına dair belgeler, dil eğitimi alınacak ise geçerli İngilizce sınavları ile kanıtlanan B2 seviyesinde İngilizce dil yeterliliği vb. Başvuru şartlarına ek olarak maddi imkanlarının yeterli olduğunu eğitim göreceği kurs veya okulun ücretini ödediğinin bilgilerini veya ödemediyse banka hesabında bu ücrete karşılık geleceği kadar paranın bulunduğunu kanıtlaması gerekir.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

Tier-4 Vizesi başvuru şartları içerisinde banka hesap bilgilerinin de bulunması başvuru sahibinin seyahat ve yaşam masraflarını nasıl karşılayacağını kanıtlamaktadır. İngiliz makamlarınca belirlenmiş bir miktar paranın başvuru sahibinin banka hesabında 28 gün ve daha fazla sürede bulunuyor olması gereklidir. Tier-4 Vizesi 28 gün şartının sağlanıyor olması Tier-4 Vize türlerinin başvurularında oldukça elzemdir.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Tier-4 Vizesi 28 gün şartını sağlamayan bireyler, banka hesabındaki paranın tamamının veya bir kısmının vize başvuru sonucu gelmeden çekilmesi, vize memurunu şüpheye düşürecek ve vize reddi vermesine sebep olacaktır. Vize reddine itiraz kapsamlı başvuru yapmak isteyen bireyler uzmanlarımızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek bilgi alabilir, başvuru işlemlerini hemen başlatabilirler.

"Tier-4 Vizesi 28 Gün Şartı Nedir? " sayfası 298 defa okundu