Anasayfa İletişim

Tier-4 Vize Uzatma Niyetinde Olan Bireyler Neler Yapmalıdır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 14:03:27

Tier-4 Vize Uzatma niyetinde olan Tier-4 Vize türlerinden birine sahip bireyler Türkiye’den ve İngiltere’den bu işlemi belirli şartlar dahilinde gerçekleştirebilir.

Tier-4 Vizesi İngiltere’de uzun süreli lise, lisans, yüksek lisans, doktora gibi eğitimlere katılmak isteyen bireylerin başvurması gereken İngiltere Vize türlerinden biridir. Çocuk Öğrenci Vizesi ve Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak iki türü bulunan Tier-4 Vize uzatma isteyen bireyler uzmanlarımıza danışarak bunu nasıl yapabileceklerini ve hangi şartları taşıması gerektiğini öğrenebilir.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere Öğrenci Vizesi uzatma İngiliz makamlarınca çeşitli şartlara bağlanmıştır. Tier-4 Vize Uzatma başvurusu yapacak kişilerin yeni yapılan okulun kayıtlarında geçen başlama zamanı, ellerindeki vizelerinin bitiş tarihiden itibaren 1 ay içinde başlıyor olmalıdır.

Tier-2 Girişimci Vizesi, Tier-2 Çalışma Vizesi, Tier-4 Çocuk Öğrenci gibi vizelere sahip bireylerin Birleşik Krallık içinde Tier-4 vizesi için başvuru yaparak kategori değişikli yapması mümkündür.

Tier-4 Vize Uzatma işlemi yapmak oldukça zor ve karmaşık bir süreçtir. Bu süreçte başvuru sahipleri konusunda uzman profesyonel danışmanlıklardan yararlanarak vize onayı alma ihtimalini artırabilmektedir. İngiltere Vizesi konusunda uzman danışman ve uzmanlarımızla Tier-4 Vizesi Uzatma başvurularınızda olumlu sonuç almanızı, vize reddi aldıysanız bunun sebebini dikkatlice inceleyerek vize onayı almanızı sağlayabilmektedir.

Tier-4 Vize Uzatma başvurularında bireyler Öncelikli Servislerden yararlanabilir. Bunlara örnek olarak Öncelikli Servis (Priority Visa Service), başvuru değerlendirme sürecini 5 iş günü içerisinde sonlandırmakta ve sonucu başvuru sahibine iletilmektedir. Başvuru sahibi randevu alınarak yapılan vize başvurusunda Randevusuz Giriş Servisini (Flexi Appointment) kullanarak başvuru merkezlerinden 8.30 ile 15.30 arasında randevu tarihinden daha önce bir tarihte başvuru yapabilmektedir.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Tier-4 Vize Uzatma Birleşik Krallık içindeyken firmamızın Londra ofisi ile irtibata geçilerek veya Türkiyedeyken CSS Legal İstanbul, Ankara, İzmir ve Antep ofislerimizi ziyaret ederek ya da İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek yapılabilir.

"Tier-4 Vize Uzatma Niyetinde Olan Bireyler Neler Yapmalıdır?" sayfası 286 defa okundu