Anasayfa İletişim

Tier 4 Vize Red Alınırsa Ne Yapılmalıdır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 13:37:01

Tier-4 vize red alındığı takdirde başvuru sahipleri idari itiraz hakkı bulunmaktadır. İdari itiraz (administrative review) ve yeniden değerlendirme başvurusu (re-consideration) yapmak isteyen bireyler İngiltere Vizesi konusunda uzman firmamızın danışmanlarıyla iletişime geçebilirler.

Birleşik Krallık’ta eğitim görmek isteyen bireylerin başvurması gereken, eğitim, eğitimin süresi vb. kriterlere göre seçebileceği çeşitli İngiltere Öğrenci Vizesi türleri vardır. Bunlar; İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak sayılabilir.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

İngiltere’de eğitim görmek isteyen 4-17 yaş aralığındaki bireylerin Tier-4 Çocuk Öğrenci Vizesi, 18 yaşından büyük olup lisans, yüksek lisans, doktora vb. eğitimleri almak isteyen bireylerin Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusunda bulunması gereklidir. Tier-4 Vize türlerinin başvurularında Tier-4 vize red alındığı takdirde İdari itiraz başvurusu yapılabilmektedir. İdari itiraz verilen vize ret kararının vize memurunun hatasından kaynaklı olduğunun, farklı bir vize memurunun değerlendirme yapması talebini içermektedir. İngiltere’den yapılan başvurularda puan bazlı vize türlerinde ve Ankara Antlaşması Vizesi için kullanılabilmektedir. Bazı vize türlerinde kullanılamamaktadır. Bunlar hakkında detaylı bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Anlaşması Vizesi için TIKLA!

Vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu (re-consideration) başvurularında ise vize başvuru dosyasının yeniden değerlendirilmesi talebidir. İngiltere içinden yapılabileceği gibi Türkiye’den de yapılabilen İngiltere Vizesi ve göçmenlik başvurularının reddedilmesi durumunda kullanılabilmektedir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Tier-4 vize red itirazı nasıl yapılır, yeniden değerlendirme başvurusu nasıl yapılır gibi sorularınız varsa danışmanlarımızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek bilgi alabilir, başvuru işlemlerinizi zaman kaybetmeden başlatabilir ve firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

"Tier 4 Vize Red Alınırsa Ne Yapılmalıdır?" sayfası 261 defa okundu