Anasayfa İletişim

Tier 4 Vize Kaç Günde Sonuçlanır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 13:31:56

Tier-4 Vize kaç günde sonuçlanır, sorusunun cevabı ortalama 3 hafta (15 iş günü) olmaktadır. Vize süreleri ve bu sürenin nasıl kısaltılabileceği hakkında detaylı bilgiyi uzmanlarımızdan edinebilirsiniz.

Tier 4 Vize Kaç Günde sonuçlanır, başvuru sahiplerini düşündüren sorulardan bir tanesidir. İngiltere Tier-4 Öğrenci Vizesi türlerinden seçilen vizenin başvuru formu doldurulduktan, talep edilen sürelere göre değişkenlik gösteren vize harcı yatırıldıktan sonra uzmanlarımız başvuru sahibi adına işlemlere başlayacak ve Tier-4 Vizesi başvurusu için gerekli belgeler listesini verecektir. Başvuru dosyası eksiksiz ve başvuru sahibinin hayatı üzerine doğru bilgiler içeren evrakları ekledikten sonra gerekli olanların tercümeleri yapılmalıdır. Danışmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanan başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler, yine uzmanlarımızca başvuru sahibi adına alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezine teslim edilmelidir.

Başvuru merkezlerinden İstanbul’daki İngiltere Konsolosluğuna gönderilen başvuru dosyalarının değerlendirilme süreleri ortalama 15 iş günü (3 hafta) olmaktadır. Başvuru sahiplerinin ekstra bir ücret ödeyerek yararlanacağı Öncelikli Servisler ile başvuru değerlendirme süreci kısaltılabilmektedir. Öncelikli Servislerin belirli başvuru şartları vardır. Öncelikli Servislerden bazıları başvuru merkezlerinden başvuru yapıldığı takdirde kullanılabilmektedir. Örneğin Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service) İstanbul, Ankara ve İzmir başvuru merkezlerinden alınabilmekte, Randevusuz Giriş (Walk-in Service) için ise Türkiye’de bulunan tüm İngiltere Vize Başvuru Merkezlerinden başvuru yapılabilmektedir. İngiltere Öğrenci Vizesi sonuçlanma süresini kısalmasını sağlayan Öncelikli Servislerden Ektra Öncelikli Servis (Super Priority Visa Servise), Öğrenci Vizesi türlerinden olan Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesi ile kullanılamamaktadır.

Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Tier 4 Vize Kaç Günde çıkabileceği hakkında detaylı bilgi için firmamızın danışmanlarıyla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek bilgi alabilir, başvuru işlemlerinizi zaman kaybetmeden hemen başlatabilir ve firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret edebilirsiniz. 

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

Tier 4 Vize Kaç Günde sonuçlanır, Öncelikli servislerden nasıl yararlanabilirim gibi sorularınızı firmamızın İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları ile iletişime geçerek cevaplandırabilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

"Tier 4 Vize Kaç Günde Sonuçlanır? " sayfası 255 defa okundu