Anasayfa İletişim

Tier-4 Vize Gerekli Belgeler Nedeniyle Red Alınırsa İtiraz Edilebilir mi?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 13:23:46

Tier-4 Vizesi gerekli belgeler nedeniyle vize reddi alan bireylerin vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu ve idari itiraz yapma hakkı vardır. Vize reddine itiraz etmek istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Tier-4 Vizesi gerekli belgeler nedeniyle vize reddi almanın çeşitli sebepleri vardır. Tier-4 Vize başvurusunda bulunan bireyler başvuru evrakları içinde eksik veya hatalı bir bilgi ve belge bulundurması vize reddine sebep olabilir. Başvuru evrakları arasında başvuru sahibinin kişisel bilgileri ve maddi imkanlarına dair bilgilerde eksiklik veya gerçeğe aykırı bilgi nedeniyle vize memuru başvuru dosyasına ve seyahat niyetine şüpheyle yaklaşacaktır. Vize memurunu gerekli belgeler tam olmasına rağmen vize reddi verebilmektedir. Başvuru formunun seyahat amacına uygun doldurulmamış olması, Tier-4 vizesi gerekli evrakların şüpheli bir durum veya başvuru sahibinin hayatına dair sorunlu bir durumu ifade etmiyor olması, vize memuru başvuru sahibinin kendisiyle ilgili birtakım bilgileri gizlediğine dair endişesi nedeniyle vize reddi alınabilmektedir.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

Tier-4 Vizesi gerekli belgeler nedeniyle vize başvurusu reddedilen bireylerin idari itiraz ve yeniden değerlendirme başvurusu hakkı bulunmaktadır. İdari itiraz başvurusu, vize memurunun dikkatinden kaçan bir durum nedeniyle vize reddi alınması nedeniyle yapılabilen verilmiş bir haktır. Bazı vize türlerinde kullanılamamaktadır. Bunlar hakkında detaylı bilgi için CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu (re-consideration) başvurularında ise vize başvuru dosyasının yeniden değerlendirilmesi talebidir.

Tier-4 Vizesi gerekli belgeler nedeniyle veya başka bir nedenle vize reddi ile karşılaşan bireylerin vize reddine nasıl itiraz edebileceğini, vize türünün hangi vize itiraz yoluna uygun olduğunu İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan firmamızın uzmanlarına danışabilirsiniz.

Vize reddine itiraz yolları için tıkla!

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

"Tier-4 Vize Gerekli Belgeler Nedeniyle Red Alınırsa İtiraz Edilebilir mi?" sayfası 227 defa okundu