Anasayfa İletişim

Tier-4 Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 13:17:30

Tier-4 Vize başvurusu yapmak isteyen bireyler uzman danışmanlarımızla başvuru prosedürlerini adım adım izleyerek vize başvuru sonucunun olumlu olmasını sağlayabilirler. Tier-4 Vizesi başvurusu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Vizesi türlerinden biri olan Tier-4 Vizesi ikiye ayrılmaktadır. Çocuk Öğrenci Vizesi ve Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak iki kategorisi bulunan Tier-4 Vizesi, başvuru prosedürleri ikisi için de geçerli olmakla birlikte Tier-4 Vize başvurusu yapmak isteyen bireyler öncelikle pasaport sahibi olmalıdır. Pasaport için yaşadıkları il/ilçenin Nüfus Müdürlüklerine giderek başvuruda bulunmalıdır. Pasaportlar kısa sürede ellerine ulaştığında vize türünü dikkatli şekilde belirleyen bireyler İngiliz makamlarınca belirlenen vize başvuru harcını yatırmalı ve vize dilekçesini yazmalıdır. Vize dilekçesi yazımı ile ilgili kafasında soru işaretleri bulunan bireylere uzmanlarımızca vize dilekçe örneği verilebilecek veya başvuru sahibi adına vize dilekçesi yazabilecektir.

Başvurusunu uzmanlarımızla birlikte yapmaya karar vermiş olan bireylere başvurduğu Tier-4 Vize türüne uygun olan gerekli evraklar listesi verilmektedir. Bu evraklar İngiltere Vize türlerine göre değişiklik göstermektedir. İngiltere Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi için gerekli belgeler içinde akredite olmuş bir eğitim kurumundan alınmış kabul belgesi, başvuru sahibinin daha önceki eğitim hayatı hakkında bilgiler gibi evraklar, İngiltere Tier-4 Çocuk Öğrenci Vizesi için İngiltere’deki çocuk koruma yasalarına ve çocuk haklarına uygun bir seyahat planı, İngiltere’de çocuğun kiminle kalacağı ve kiminle birlikte seyahat edeceği, ailesi ile birlikte İngiltere’ye gitmeyecek olan çocukların ebeveyninden alınacak muvafakat belgesi gibi bilgiler başvuru dosyasına koyulmalıdır. Tier-4 Vize türleri için gerekli evraklar listesi hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

İngiltere vize prosedürleri ve gerekli belgeleri için tıkla!

Başvuru evrakları dikkatli şeklide hazırlanmalı, çeviri gerektirenlerin tercümeleri yapılmalı, başvuru sahibi adına alınacak olan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak biyometrik bilgiler ile başvuru dosyası İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere teslim edilmelidir.

İngiltere Öğrenci Vizesi başvuru prosedürleri nedeniyle vize reddi almamak için uzman danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Tier-4 Vize başvurusu vize reddiyle sonuçlanan bireylerin vize reddine sebep olan durumu araştırılarak ve Vize reddine itiraz kapsamlı başvuru yapılarak olumsuz sonuç olumluya çevrilebilmektedir.

İngiltere vizesi reddine itirazlar için tıkla!

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"Tier-4 Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?" sayfası 237 defa okundu