Anasayfa İletişim

Tier 4 Öğrenci Vizesi Gerekli Belgeler Nasıl Toplanır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 11:58:41

Tier-4 Öğrenci Vizesi gerekli belgeler listesi, başvurusunu bizimle yapmaya karar veren bireylere uzmanlarımız tarafından başvuru dosyasına koyulması için temin edilecektir.

Tier-4 Vizesi İngiltere’de eğitim almak isteyen bireylerin İngiltere Öğrenci Vizesi kategorisinden seçebileceği, iki çeşidi olarak Çocuk Öğrenci Vizesi ve Uzun Dönem Öğrenci Vize türleri olan İngiltere Vize türlerinden biridir. Tier-4 Vizesi gerekli belgeler nelerdir, bu evrakların listesini nereden elde edebilirim gibi sorular kafasını karıştıran bireyler, vize başvuru şartları ve uyulması gereken prosedürleri uzman danışmanlarımızdan öğrenebilir.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alabilmek için belirli şartları sağlıyor olmak gereklidir. Bu şartları kanıtlayan belgelerin başvuru dosyasına koyularak vize memuruna sunulması oldukça önemlidir. Bu şartlardan biri başvuru sahibinin yalnızca eğitim amacıyla gidiyor olduğunu kanıtlayabiliyor olmasıdır. Bunun için akredite olmuş bir eğitim kurumundan alınan kabul belgesi (CAS- Confirmation of Acceptance for Studies), seyahat masraflarını karşılayabileceğine dair banka hesap dökümü, kişinin İngiltere’de nerede kalacağına dair bilgiler, dil eğitimi alınacak ise İngilizce yeterliliğinin B2 seviyesinde olduğuna dair belge, ödenmişse eğitim alınacak kurumun ücretinin ödendiğine dair belge gibi evrakların başvuru dosyasında bulunması gereklidir. Tier 4 Öğrenci Vizesi gerekli belgeler başvurusu yapmak isteyenler tüm başvuru şartlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir.

Tier 4 Öğrenci Vizesi gerekli belgeler listesi her başvuru sahibinin yaşam standartlarına göre ve başvurulan vizenin türüne göre çeşitlilik göstermektedir. Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi gerekli belgelere örnek olarak, İngiltere’ye 4-17 yaş arası yalnız veya bir refakatçi ile seyahat edecek çocukların ebeveynlerinin muvafakat ettiklerine dair belgenin vize memuruna sunulması verilmelidir. Bu belgenin olmaması durumunda öğrencinin başvurusu reddedilecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için uzmanlarımızla iletişime geçilmesi önerilmektedir.

İnsan hakları çerçevesinde evrensel çocuk hakları ve Birleşik Krallık’taki çocukları koruma kanunlarına uygun şekilde seyahat planı hazırlanması, akredite olmuş eğitim kurumundan kabul belgesi alınması, çocuğun İngiltere’de yanında kalacağı bireylerin kimler olduğuna dair detaylı bilgiler gibi evrakların dosyada bulunması hem vize başvuru değerlendirme sürecinde vize reddi alma ihtimalini en aza indirecektir.

İngiltere vizesi türlerinin tamamı için tıklayın!

İngiltere vizesi başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Tier 4 Öğrenci Vizesi gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek bilgi alabilirler. Firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek de başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Tüm İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

"Tier 4 Öğrenci Vizesi Gerekli Belgeler Nasıl Toplanır?" sayfası 244 defa okundu