Anasayfa İletişim

Öğrenimimle İlgili Ayarlamaları Yapmak Üzere İngiltere'ye Gidebilir Miyim?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-10 10:03:11

Eğer hemşirelik ya da ebelik okulu öğrencisi konumundaysanız veya eğitiminizi tamamlayarak kıdemli hemşire veya ebe olarak İngiltere'de eğitiminizle ilgili araştırmalarınız sürdürmeyi planlıyorsanız bunlar için gereken düzenlemeleri yapmak için İngiltere Öğrenci Aday Vizesi başvurusu yapmanız mümkündür.

Bu durum sadece hemşirelik ve ebelik alanlarındaki öğrencileri kapsamaktadır. Doktor adayları, diş hekimleri öğrencileri ile kıdemli doktor ve diş hekimleri bu vize kategorisinin dışında yer alır.

Size uygun İngiltere Öğrenci Vizesi türünü belirlemek için tıklayın!

İngiltere Öğrenci Aday Vizesi ile sadece 6 aylık bir vize süresine sahip olabilirsiniz. Bu zaman zarfı içinde İngiltere'deki bir eğitim kurumuna kayıt yaptırdığınız taktirde ve bu eğitim kurumu size koşulsuz olarak davet mektubu verirse yani İngiltere'deki öğrenciliğiniz kesinleşirse o zaman İngiltere Sınır Kurumuna başvurarak öğrenci aday vizenizi İngiltere Öğrenci Vizesi olarak değiştirebilirsiniz.

İngiltere vizesi türlerinin tamamı için tıklayın!

İngiltere’de eğitim almak isteyen bireyler hangi programın kendilerine uygun olabileceğini, hangi konaklama imkanlarını kullanabileceğini, ne kadar süre eğitim alabileceği veya bu eğitimlerin ücretlerinin nasıl değişikliğe uğradığını öğrenebilmek adına İngiltere Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanlarından bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz. 

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Ofislerimizle ile bağlantıya geçerek gerekli bilgilere ulaşabilir ve hizmet talebinde bulanabilirsiniz. İLETİŞİM sayfamızda ilgili bağlantıları bulabilirsiniz.

 

"Öğrenimimle İlgili Ayarlamaları Yapmak Üzere İngiltere'ye Gidebilir Miyim?" sayfası 4029 defa okundu