Anasayfa İletişim

Öğrenci Vizesi İngiltere için Alınabiliyor mu?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 16:56:55

Öğrenci Vizesi İngiltere’de eğitim almak isteyen bireylerce alınabilmektedir. İngiltere Öğrenci Vizesi türleri ve bu türlerin başvuru şartlarının neler olduğunu öğrenebilmek için profesyonel danışmanlık alınması vize başvuru süreci için oldukça önemlidir.

Öğrenci Vizesi İngiltere; İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak dörde ayrılmış olup her vize türünün kendine ait başvuru için gerekli şartları mevcuttur.

İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi başvuru sahipleri, İngiltere’de en fazla 6 aya kadar olan dil eğitimleri, spor veya hobi kursları gibi eğitimlere katılabilmek için bu vizeye başvurabilir. Bu vizenin şartlarına örnek olarak; başvuru sahiplerinin uygun konaklama imkanlarının bulunması, Birleşik Krallık’a yalnızca eğitim almak amacıyla gelmek istediğini kanıtlıyor olması vb. verilebilir. İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi hakkında detaylı bilgi için İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, İngiltere’de sadece 6 ile 11 ay süreyle sadece dil eğitimi almak isteyen 18 yaşından büyük bireyleri kapsayan bir vizedir. Mesleki eğitim almak amacıyla başvuru yapıldığı takdirde vize reddi alınacak olan bu vize yalnızca dil eğitimi için başvurulabilecek vize türüdür. Bu vizenin diğer şartları: Akredite olmuş eğitim kurumlarından kabul yazısı almış olmak, uygun konaklama imkanlarına sahip olmak, 18 yaşında veya üzerinde olmak vb. olarak örneklendirilebilir. Uzatılmış İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi sayfasını ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, 4 ile 17 yaş aralığındaki çocukların İngiltere’de bulunan özel bir eğitim kurumunda eğitim görebilmesini sağlayan ve buna dair çeşitli başvuru şartları bulunan İngiltere Öğrenci vize tiplerinden biridir. Bu vize türüne başvurmak istiyorsanız Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi sayfasını ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi İngiltere’de lisans, yüksek lisans, doktora, dil eğitimi gibi çeşitli niyetlerle 6 aydan uzun süreli eğitim görmek isteyen bireylerin başvurması gereken vize türüdür. Detaylı bilgi için Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

“Birleşik Krallık vize başvuruları değişiyor mu?”, “Ankara Anlaşması Vizesi Birleşik Krallık tarafından iptal mi edildi?” gibi soruların yanıtları üzerine güncel bilgileri İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Öğrenci Vizesi İngiltere başvurularında danışmanlıklardan nasıl yararlanabilirim, hangi vize türü benim için uygundur gibi sorulara yanıt arıyorsanız firmamızın danışmanlarıyla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçebilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep’teki ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

"Öğrenci Vizesi İngiltere için Alınabiliyor mu?" sayfası 298 defa okundu