Anasayfa İletişim

Öğrenci Vize Fiyatları Düşecek mi?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 15:10:54

İngiltere’de eğitim almak isteyen bireylerin en merak ettiği soruların başında öğrenci vize fiyatlarının neler olduğu ve düzenli olarak değişip değişmediği gelmektedir. Bu fiyatların güncel bilgileri hakkında detaylı bilgiyi uzman danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesine başvuru yapmak isteyen bireylerin seçebilecekleri dört kategori vardır. Bunlar; İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak belirlenmiştir. Her birinin vize başvuru ücreti farklıdır.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere Tier-4 Öğrenci Vizesi, Çocuk Öğrenci Vizesi ve Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak iki türü bulunan, 6 aydan uzun süreli lise, lisans, yüksek lisans, doktora gibi eğitimlere katılmak isteyen bireylerin başvurması gereken İngiltere Vize türlerinden biridir. Bu vize türünün öğrenci vize fiyatları, tüm İngiltere Vize türlerinde olduğu gibi her yıl İngiltere’de mali yılın sona ermesini takiben İngiliz makamlarınca belirlenmekte olan bir vize/başvuru harcıdır.

Öğrenci Vize fiyatları düzenli olarak değişmekle birlikte internetteki çeşitli sitelerde bulunan vize fiyatları güncelliğini yitirmiş bilgiler içermektedir. İngiltere öğrenci vize harcı yatırmayan bireylerin vize başvuru işlemleri başlatılamamaktır. Başvuru işlemlerinin başlatılabilmesi ve uzmanlarımızdan başvuru dosyası için gerekli belgeler listesinin alınabilmesi için İngiltere Öğrenci Vize başvuru formunun eksiksiz doldurulması ve İngiltere ogrenci vize ucreti güncel bilgileri edinilerek yatırılması gereklidir. İngiltere ogrenci vize fiyatı yatırıldıktan sonra uzmanlarımızdan başvuru için gerekli evraklar listesi temin edilerek başvuru dosyası titizlikle hazırlanmalıdır. Başvuru dosyası içerisinde eksik veya gerçeğe aykırı bilgi içeren evraklar bulunmamalıdır. Aksi durumda vize reddi ile karşılaşılması muhtemeldir. Vize reddi alınması bir daha vize başvurusu yapılamayacağı anlamına gelmemektedir. Uzmanlarımız vize reddi mektubunu (visa refusal letter) inceleyerek neden vize reddi alındığını tespit edip bunun için vize reddine itiraz başvurusu yaparak sonucunuzu yüksek oranda olumluya çevirmektedir.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere öğrenci vize fiyatları güncel bilgisini nereden alabilirim, vize fiyatları gelecek yıl ne olacak, vize fiyatları 2019 da değişecek mi, öğrenci vize fiyatları düşecek mi gibi sorularınız varsa danışmanlarımızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilir, tüm sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz.

"Öğrenci Vize Fiyatları Düşecek mi? " sayfası 244 defa okundu