Anasayfa İletişim

İngiltere'ye Öğrenci Vizesi için Gerekli Evraklar Nerede Sunulur?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-05 09:03:05

İngiltere'ye öğrenci vizesi için gerekli evraklar uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanır ve başvuru sahibine verilir. Başvuru sahibi de İngiltere Başvuru Merkezlerinden alınan randevu gün ve saatinde İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmesi için biyometrik bilgileriyle birlikte başvuru dosyası teslim edilir.

İngiltere Vizesi başvuru prosedürleri sırasıyla pasaport sahibi olan bireylerin vize türünü belirleyip vize harcını yatırmasıyla başlamaktadır. Firmamızın danışmanlarının başvuru sahibine temin edeceği İngiltere'ye öğrenci vizesi için gerekli evraklar eksiksiz şekilde tamamlanmalı, başvuru formu doldurulmalı, başvuru sahibinin talebiyle uzmanlarımızca vize başvuru dilekçesi yazıldıktan ve başvuru sahibi adına İngiltere Vizesi Başvuru Merkezlerinden randevu alındıktan sonra randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmesi için teslim edilmelidir. İngiltere'ye öğrenci vizesi için gerekli evraklar her vize türü için değişmektedir. İngiltere Öğrenci Vizesi türleri ve gerekli evrakların neler olduğunu öğrenebilmek için tıklayın!

İngiltere Öğrenci Vizesi alabilmenin çeşitli zorlukları bulunmaktadır. Ancak Öğrenci Vize türlerinden birine başvuru yaparken konusunda uzman danışmanlarımızla iletişime geçerek başvuru sürecinde destek alınması vize onayı alabilmek için oldukça önemlidir.

Başvuru sahipleri öncelikle pasaport için il/ilçe nüfus müdürlüğüne giderek başvuruda bulunmalı, seçilen vize türünün başvuru formunu doldurmalı ve istenilen vize süresine göre belirlenmiş olan vize harcını yatırmalıdır. Başvuru işlemlerini uzmanlarımızla yapmaya karar vermiş bireylere temin edilecek olan gerekli evraklar listesi ve vize başvuru dilekçesi başvuru dosyasına koyulmalıdır. Başvuru dosyası titizlikle hazırlandıktan sonra uzmanlarımızca başvuru sahibi adına alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilmelidir. İngiltere vizesi türlerinin tamamı ve başvuru işlemleri için tıklayın!

İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz konusunda uzman firmamız İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla profesyonel hizmet vermektedir. Firmamız uzmanlarına Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizi ziyaret ederek veya İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

"İngiltere'ye Öğrenci Vizesi için Gerekli Evraklar Nerede Sunulur?" sayfası 301 defa okundu