Anasayfa İletişim

İngiltere'de Master/Doktora için Vize

Güncellenme Tarihi: 2019-04-10 10:03:10

İngiltere'de master veya doktora gibi uzun süreli eğitim almak isteyen kişiler İngiltere'ye seyahat etmek üzere Tier 4 - İngiltere Uzun Süreli Öğrenci Vizesi başvuru yapmalıdırlar.

İngiltere'de master veya doktora eğitimi almak isteyenlerin yanı sıra lise ve lisans düzeyinde uzun süreli eğitim almak isteyen kişiler de Tier 4 - İngiltere Uzun Süreli Öğrenci Vizesi başvurusu yapmalıdırlar. 

İngiltere’de eğitim üzerine detaylı bilgi için tıklayın!

Yine İngiltere'de 6 aydan uzun süreli olarak mesleki eğitim alacak kişiler ile 11 aydan uzun süreli olarak dil eğitimi alacak kişiler de Tier 4 - İngiltere Uzun Süreli Öğrenci Vizesi kapsamına girerler. Ancak dikkat edilmelidir ki, İngiltere'de dil eğitimi almak isteyen kişilerden yalnızca 11 aydan uzun süreli olanları Tier 4 - İngiltere Uzun Süreli Öğrenci Vizesi başvurusu yapabilirler. 6 - 11 ay arası süreyle dil eğitimi alacak olanlar İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi kapsamında başvuru yapmalıdırlar. 

Tier 4 - İngiltere Uzun Süreli Öğrenci Vizesi haftalık olarak 20 saati geçmemek şartıyla part-time çalışma iznini de kapsamaktadır. Ancak diğer İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için herhangi bir yasal çalışma izni bulunmamaktadır.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri oldukça zor ve karmaşıktır. Başvuru prosedürleri hususunda uzman firmamızdan danışmanlık alarak vize çıkma ihtimalini artırabilirsiniz. İngiltere’ye gitmeden önce uyulacak prosedürler için tıkla!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.  Tier 4 - İngiltere Uzun Süreli Öğrenci Vizesi ve başvuru prosedürü hakkında detaylı bilgiyi İngiltere Tier 4 Öğrenci Vizesi sayfasında bulabilir ve iletişim detaylarımızdan bizimle irtibata geçerek uzmanlarımızla görüşebilir, başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

"İngiltere'de Master/Doktora için Vize" sayfası 64632 defa okundu