Anasayfa İletişim

İngiltere Vizesi Öğrenci Kabul Mektubu Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 16:58:27

İngiltere Vizesi Öğrenci kabul mektubu, Öğrenci Vizesi başvurusunda bulunan bireylerin İngiltere’deki bir eğitim kurumundan şartlı ya da şartsız kabul edildiğini gösteren belgedir.

İngiltere Vizesi Öğrenci kabul mektubu, İngiltere Öğrenci Vizesi başvurularının olumlu sonuçlanma ihtimalini artıracak başvuru dosyasına koyulması gereken evraklardan bir tanesidir. İngiltere’deki bir eğitim kurumundan alınan öğrenci kabul belgesi şartlı veya şartsız şekilde başvuru sahibinin okula öğrenci olarak kabul edildiğini vize memuruna kanıtlamaktadır. Şartlı kabul, başvuru sahibinin İngilizce dil eğitimi veya bilimsel hazırlık sonrasında okula kabul edileceğini ifade etmektedir. Başvuru sahibinin bu şartlı öğrenci kabul mektubu ile alacağı vize, bu bilimsel veya dil hazırlığının süresi kadar olacaktır. Başvuru sahipleri şartlı kabulün şartlarını sağlandıktan sonra İngiltere vizesini uzatarak eğitime devam etme hakkına sahiptir.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermektedir. Kabul Mektubu (Confirmation of Acceptance for Studies) bulunmadığı başvuru dosyaları vize reddi ile karşılaşma ihtimalini artırmaktadır. İngiltere Öğrenci Vizesi kabul mektubu nedeniyle vize reddine maruz kalmamak için danışmanlarımızla vize başvuru sürecinizi yürütmeniz vize onayı alma ihtimalinizi artıracaktır. İngiltere Vizesi Öğrenci kabul mektubu, vize türleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgi için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’ye eğitim amacıyla vize türüne başvuracağına karar vermelidir. İngiltere Öğrenci Vizesi türleri İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak belirlenmiştir. İngiltere’de eğitim için tıklayın!

"İngiltere Vizesi Öğrenci Kabul Mektubu Nedir?" sayfası 299 defa okundu