Anasayfa İletişim

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Vizesi Prosedürleri Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 09:45:08

İngiltere uzatılmış öğrenci vizesi başvurusu yapmak isteyen bireylerin belirli prosedürleri izlemesi gereklidir. Bu prosedürlerin neler olduğunu öğrenmek için danışmanlıkla iletişime geçiniz.

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Vizesi, İngiltere’de 6 ay ile 11 ay arasında İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin başvuru yapabileceği bir İngiltere Vizesi türlerinden biridir. Bu vize türüne başvuru yapacak olan bireylerin başvuru dosyasına eğitim, yaşam, kalacak yer vb. masraflarını nasıl karşılayacağına dair kanıtları bulundurması gereklidir. İngiltere uzatılmış öğrenci vizesi başvurusu yapmak isteyen bireyin, başvuru için gerekli evraklar listesini uzman danışmanlarımızdan edinerek başvuru sahibi adına alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunmalıdır.

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Vizesi için tıklayın!

Bu vize türüne başvuracak olan bireylerin eğitim göreceği kurumdan kabul yazısı alması oldukça önemlidir. Bu belgeden sonra başvuru sahiplerinin başvuru dosyalarına koyması gereken diğer önemli belge yaşam masraflarının nasıl karşılanacağına dair bilgi içeren evraklardır. Bu evraklardan bazıları şunlar olabilmektedir; maaş bordrosu, varsa tapu belgeleri, banka hesap döküm bilgileri vb. Başvuru sahipleri kendi maddi imkanlarıyla seyahatini sürdüremediği takdirde sponsor kullanabilmesi mümkündür. Sponsor olması mantıklı ve anlamlı olan birey veya kurumların sponsorluk bilgileri ve sponsorluk belgesi de başvuru için gerekli belgeler listesi içine eklenmelidir.

İngiltere’de eğitim alabilmek için danışmanlık almak istiyorsanız tıklayın!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere uzatılmış öğrenci vizesi başvurusu için gerekli belgeler listesine eklenecek olan diğer belgeleri öğrenmek için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçebilir veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

"İngiltere Uzatılmış Öğrenci Vizesi Prosedürleri Nelerdir?" sayfası 220 defa okundu