Anasayfa İletişim

İngiltere Tier-4 Vizesi Red Almamak için Neler Yapılmalıdır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 13:08:12

İngiltere Tier-4 Vizesi red almamak için yapılması gerekenlerden başvuru prosedürlerinin adım adım takip edilmesi, başvuru dosyasına eklenecek olan belgelerin eksiksiz ve doğru bilgiler ile hazırlanması olarak örneklendirilebilir.

İngiltere Tier-4 Vizesi red almak isteyemeyen bireylerin yapması gereken başvuru prosedürlerini dikkatli şekilde takip etmektir. Öncelikle başvuru sahipleri yaşadıkları il/ilçenin Nüfus Müdürlüklerine giderek pasaport başvurusunda bulunmalıdır. Pasaportu kısa sürede eline geçen bireyler başvurmak istedikleri Tier-4 vizesi türünü belirlemelidir.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

İngiltere’de 11 aydan uzun süreli eğitim almak isteyen 18 yaşından büyük bireylerin başvurması gereken vize türü Uzun Dönem Öğrenci Vizesi; 4-17 yaş arasında olup İngiltere’de eğitim almak isteyen öğrenciler ise Çocuk Öğrenci Vizesine başvurmalıdır. Vize türünü seçen bireyler, vize süresine göre belirlenen vize başvuru harcını da yatırdıktan sonra firmamızın uzmanlarından temin edecekleri Tier-4 Vizesi için gerekli belgeler listesini dikkatli bir şekilde hazırlamalıdır. İngiltere Tier-4 Vizesi red sebeplerinden biri de vize için gerekli olan bu evraklarda eksik veya gerçeğe uymayan beyan bulunmasıdır. Böyle bir durumda vize memuru vize reddi verebilecek ve hatta vize başvuru yasağı bile verebilecektir. Vize için gerekli belgeler nedeniyle vize reddi almamak için danışmanlarımızla iletişime geçerek başvuru evraklarının neler olabileceğini öğrenebilirsiniz.

Tier-4 Vizesi için tıklayın!

İngiltere Tier-4 Vizesi red sebepleri çok çeşitli olabilmektedir. Bu, her başvuru ve başvuru dosyasının farklı olmasından ileri gelmektedir. Başvuru için gerekli belgeler listesi kişiden kişiye değişmekte yani başvuru sahibinin yaşam standartlarına göre değişmektedir. Buna örnek olarak bir başvuru sahibi kendi maddi imkanlarıyla seyahatini gerçekleştirecek ise banka hesap bilgileri, maaş bordrosu gibi belgeleri başvuru dosyasına koyacakken, sponsor aracılığı ile seyahatini finanse edecek olarak bireyler sponsorluk belgesi, sponsorun mali bilgileri gibi dokumanları başvuru dosyasına eklemelidir.

Tier-4 Vize reddi alan bireylerin itiraz başvuruları uzmanlarımızca titizlikle yapılarak olumsuz sonuç büyük oranda olumluya çevrilmektedir. Vize reddine itiraz başvuruları hakkında detaylı bilgi için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Tier-4 Vizesi red almamak için neler yapabilirim, vize reddi aldım nasıl itiraz edebilirim gibi sorularını varsa danışmanlarımızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek bilgi alabilir, başvuru işlemlerinizi hemen başlatabilir ve firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

"İngiltere Tier-4 Vizesi Red Almamak için Neler Yapılmalıdır?" sayfası 250 defa okundu