Anasayfa İletişim

İngiltere Tier-4 Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 13:05:19

İngiltere Tier-4 Vizesi kaç günde çıkar sorusu, İngiltere’de eğitim almak isteyen veya bu vize türüne başvurmayı düşünen bireylerin kafasını kurcalamaktadır. İngiltere Tier-4 Vizesi -Öncelikli Servisler kullanılmıyorsa- ortalama 3 hafta (15 iş günü) içinde çıkabilmektedir.

İngiltere Tier-4 Vizesi kaç günde çıkar sorusu birçok başvuru sahibinin merak ettiği bir noktadır. İngiltere Vizesi çıkma süresi net bir süre söyleyebilmek oldukça güçtür. Bunun nedeni her başvuru ve dosyası kendine özgü içerdiği birtakım durumlar nedeniyle vize çıkma süresi uzayabilmekte veya kısalabilmektedir.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

İngiltere Vizesi türleri ortalama 15 iş günü içinde yani 3 haftada sonuçlanabilmektedir. Ancak İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğu, başvuru dosyasında başvuru sahibinin eksik veya fazla olan belgeleri, vize memurunun şüpheyle yaklaşabileceği birtakım noktaların bulunması durumunda İngiltere Tier-4 Vize sonuçlanma süresi uzayabilmektedir.

İngiltere Tier-4 Vizesi kaç günde çıkar, vize değerlendirilme süresini nasıl kısaltabilirim gibi sorularınıza yanıt olarak uzman danışmanlarımızla irtibata geçtiğiniz takdirde Öncelikli Servislerden bahsedecektir. Öncelikli Servisler ekstra bir miktar ödeyerek başvuru sahiplerinin yararlanabileceği ve vize sonuçlanma süresini hızlandıran servislerdir. Bu servislere örnek olarak vize başvuru sürecinin 5 iş günü içerisinde sonuçlanmasını sağlayan Öncelikli Servis (Priority Visa Service), Ankara Antlaşması, Aile Birleşimi Vizesi, AB Vatandaşlarının Bağımlılarının İngiltere’ye Yerleşim Vizesi, İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi (Yerleşim başvurularında Yerleşim Vizesi için Öncelikli Servis ile hızlandırılmış başvuru yapılabilir) türlerinde kullanılamamaktadır.

Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

Bir diğer Öncelikli Servis olan Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) başvuru sürecini 24 saate indirmekte ve yalnızca İstanbul’daki İngiltere Başvuru merkezinden alınabilmektedir. İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi türlerinde, Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi ve Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurularında kullanılabilen bu servis Tier-4 Vize türleri için kullanılamamaktadır. Diğer tüm Öncelikli Servisler hakkında detaylı bilgi alabilmek için danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

“İngiltere vizesi başvuruları ne zaman yapılır?”, “Brexit ile ilgili son gelimeler nelerdir?”, “Ankara Anlaşması iptal edilecek mi?” gibi soruların cevaplarını Birleşik Krallık vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Tier-4 Vizesi kaç günde çıkar, Öncelikli Servislerden nasıl yararlanırım gibi sorularınıza, danışmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçtiğiniz takdirde yanıtlayacaktır. Başvuru işlemlerinizi zaman kaybetmeden hemen başlatabilir ve firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

"İngiltere Tier-4 Vizesi Kaç Günde Çıkar?" sayfası 257 defa okundu