Anasayfa İletişim

İngiltere Tier 4 Vizesi için Gerekli Evraklar İçinde Neler Olmalıdır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 13:03:13

İngiltere Tier-4 Vizesi için gerekli evraklar içine başvuru sahibine ait kişisel ve maddi yeterlilik bilgilerini içeren evraklar koyulabilir. Bu evraklar başvuru sahiplerinin başvurmak istedikleri vize türüne ve bireylerin yaşam standartlarına göre değişiklik göstermektedir.

Tier-4 Vizesi İngiltere’de uzun süreli eğitimlere katılmak isteyen bireylerin başvurması gereken Çocuk Öğrenci Vizesi ve Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak iki türü bulunan İngiltere Vize türlerinden biridir. Her İngiltere Vizesi türünde olduğu gibi Tier-4 Vize başvuruları için de başvuru sahiplerinin hazırlaması gereken başvuru dosyasına eklenmesi vize sonucunu olumlu yönde etkileyecek olan gerekli evraklar vardır.

İngiltere Tier-4 Vizesi için gerekli belgeler listesi, İngiltere Öğrenci Vize başvurusunu uzmanlarımızla yapmaya karar vermiş olan başvuru sahiplerine uzmanlarımızca temin edilecektir. Tier-4 Vizesi gerekli evraklar içinde olması gereken belgeler vize türüne ve başvuru sahibinin yaşam standartlarına göre değişmektedir. Vize türüne göre değişen bu belgelere örnek olarak ilk önce Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu için gerekli belgeler verilirse şunlar sıralanabilir; akredite olmuş bir eğitim kurumundan alınacak olan kabul belgesi, 11 aydan uzun süreli dil eğitim almak için bu vizeye başvuruluyor ise B2 seviyesinde olmak kaydıyla İngilizce dil yeterliliğini kanıtlayan belge vb.

Tier-4 Çocuk Öğrenci Vizesi başvurularında gerekli belgelere örnek olarak; İngiltere’de eğitim alacak 4-17 yaş arasındaki çocuğun akredite olmuş bir eğitim kurumundan alınan kabul belgesi, İngiltere’deki çocuk koruma kanunlarına göre hazırlanmış bir seyahat planı, öğrenci İngiltere’de kimin yanında kalacak ise bu kişiler ile yakınlığı ve/veya bu kişilerin kim olduğuna dair detaylı bilgiler vb.

Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vize ve Tier-4 Çocuk Öğrenci Vize başvuruları için gerekli diğer belgeleri öğrenmek için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. İngiltere Tier-4 Vize türleri ile eğitim için tıklayın!

İngiltere Tier-4 Vizesi için gerekli belgeler listesi başvuru sahiplerinin yaşam standartları ve maddi imkanlarına göre değişiklik göstermektedir. Eğer Tier-4 Vizesi başvurusunda bulunacak birey kendi imkanlarıyla seyahat masraflarını karşılayamayacak ise sponsor kullanabilir. Başvuru için gerekli evraklar arasına sponsorun yazacağı sponsorluk belgesi eklenerek vize değerlendirme sürecinin olumlu olması sağlanabilir.

İngiltere Tier-4 Vizesi için gerekli evraklar içinde eksik bilgi/belge ve/veya gerçeğe uymayan bir evraka tespit edildiği takdirde vize reddi alınması kaçınılmaz olacaktır. Gerekli evraklar İngiltere Vizesi için oldukça önemlidir ve vize memurunun başvuru sahibinin başvurmak istediği vize türüne uygunluğunu ve masraflarını karşılayabilecek maddi yeterliliğe sahip olduğunu kanıtlayan belgelerdir.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Tier-4 Vizesi için gerekli belgeler listesini kimden temin edebilirim, gerekli evraklar neler olabilir gibi sorularınızı ve tüm İngiltere Vizesi hakkında kafanızı kurcalayan noktaları firmamızın profesyonel danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla irtibata geçerek sorabilir, dilerseniz başvuru işlemlerinizi zaman kaybetmeden başlatabilirsiniz.

"İngiltere Tier 4 Vizesi için Gerekli Evraklar İçinde Neler Olmalıdır?" sayfası 251 defa okundu