Anasayfa İletişim

İngiltere Tier 4 Vize uzatma Türkiye'den mi Yapılmaktadır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 12:11:09

İngiltere Tier-4 Vize uzatma işlemleri, başvuru sahibi İngiltere’de bulunurken de yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Vizesini uzatmak isteyenlerin en çok merak ettikleri konu, İngiltere sınırları içinde bulunuyorken vize uzatma işlemi yapıp yapamayacaklarıdır. İngiltere Vizesi çeşitlerinin her birinde farklı şekilde sınırlandırılan bu konu Tier-4 Vizesi için de farklıdır.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere Tier 4 Vize uzatma niyetinde olan bireyler, İngiltere’de bulunuyorken de vize uzatma işlemi yapabilmektedir. Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci vizesi uzatmak isteyen bireylerin yeni başlayacakları okulun kayıtlarındaki başlama süresinin, kişinin elinde bulunan vizenin bitiş tarihini takip eden 1 ay içerisinde başlıyor olması gereklidir.

Tier-4 Çocuk Öğrenci Vizesi uzatma işlemleri İngiltere içindeyken yapılamamaktadır. Bu vize süresinin bitmesine az bir süre kala, vizesini uzatmak isteyen bireyler uzmanlarımızla iletişime geçerek vize uzatma işlemleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgiyi edinebilirler.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Tier 4 Vize uzatma başvurusu ve Tier-4 Vize türleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek bilgi alabilir, firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerini hemen başlatabilirler.

İngiltere vizesi başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

“İngiltere vizesi üzerine en son hangi kararlar alındı?”, “İngiltere’de sürekli oturum şartları değişiyor mu?” vb. sorulara yanıt arayan bireyler İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek güncel değişikliklerden haberdar olabilecektir.

"İngiltere Tier 4 Vize uzatma Türkiye'den mi Yapılmaktadır?" sayfası 230 defa okundu