Anasayfa İletişim

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Ücreti Nasıl Yatırılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-05 08:56:01

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi ücreti online olarak başvuru doldurulduktan sonra yatırılmaktadır. Vize harcına ek olarak ödenecek bir miktar ile Öncelikli Servislerden yararlanabilir, vize başvuru sürecinizi kısaltabilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi ücreti, başvuru işlemlerini başlatılabilmesi için önemli bir ücrettir. İngiltere vize ücretleri başvurulan vize türüne ve vizenin süresine göre değişiklik göstermektedir. Her yıl İngiltere’de 5 Nisan mali yılın bitimini takiben Sterlin olarak belirlenmekte olup, talep edilen 6 ay ve daha az süresinde alınan ingiltere öğrenci ziyaretçi vizesi ücreti azalıp artmaktadır. Her yıl değişen bu ücretin güncel bilgilerini uzmanlarımızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

Başvuru merkezilerinde dolar kuruna göre ödenen başvuru sahiplerinin ise TL olarak ödediği İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi ücreti hakkında detaylı bilgi öğrenmeye çabalayan bireyler internetten araştırma yapmakta ve yanılgıya düşmektedir. İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurularında kullanılabilecek olan Öncelikli Servis türlerinden biri Öncelikli Servis (Priority Visa Service)başvuru süresini 15 iş gününden 5 iş günü gibi kısa bir süreye indirmektedir. Öncelikli Servisler hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurusunda bulunmak isteyen bireyler öncelikle pasaport için il/ilçe Nüfus Müdürlüğüne giderek başvuruda bulunmalı, seçilen vize türünün başvuru formunu doldurmalı ve ingiltere öğrenci ziyaretçi vizesi ücretini yatırmalıdır. Başvuru işlemlerini uzmanlarımızla yapmaya karar vermiş bireylere temin edilecek olan İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi gerekli evraklar listesi ve vize başvuru dilekçesi başvuru dosyasına koyulmalıdır. Başvuru dosyası titizlikle hazırlandıktan sonra firmamız uzmanlarınca başvuru sahibi adına alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilmelidir. İngiltere Vizesi başvuru merkezleri İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde bulunmaktadır. İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.  Uzmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz. İngiltere’de eğitim için tıklayın!

"İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Ücreti Nasıl Yatırılır?" sayfası 300 defa okundu