Anasayfa İletişim

İngiltere Ogrenci Vizesini Uzatmak Mümkün Müdür?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 09:42:57

İngiltere ogrenci vizesini uzatmak isteyen bireyler bazı Öğrenci Vize türleri dışında başvurularını İngiltere’de değil kendi ülkelerine döndükten sonra tekrar vize başvurusunda bulunarak yapabilmektedir. İngiltere Vizesi türlerinden birine sahip olup uzatmak isteyen bireler uzmanlarımızla iletişime geçebilirler.

İngiltere ogrenci vizesini uzatmak isteyen bireylerin hangi vize türüne sahip oldukları oldukça önemlidir. Her vize türünün kendi başvuru şartları içerisinde vize uzatma şartları belirlenmiştir. Buna örnek olarak İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinden biri olan Tier-4 İngiltere Uzun Dönem İngiltere Öğrenci Vizesinin şartları verilebilir. Tier-4 vizesi uzatmak isteyen bireylerin yeni başlayacakların okul kayıtlarındaki başlama süresinin, kişinin elinde bulunan vizenin bitiş tarihini takip eden 1 ay içerisinde başlıyor olması gereklidir. Kısa süreli İngiltere Öğrenci Vizesi içinse birey halihazırda İngiltere’de bulunuyorken vizeyi Birleşik Krallık sınırları içinde uzatma imkânı bulunmamaktadır.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere ogrenci vizesini uzatmak isteyenlerin en çok merak ettikleri şey bunu İngiltere sınırları içinde bulunuyorken yapıp yapamayacaklarıdır. İngiltere Vizesi çeşitlerinin her birinde farklı şekilde sınırlandırılan bu konu hakkında detaylı bilgi için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. İngiltere ogrenci vizesini uzatmak ve vize onayı almak sanıldığı kadar kolay bir süreç değildir. İngiltere Vizesi konusunda uzman, başvuru prosedürlerine hâkim, vize türleri, vize şartları ve ingiltere ogrenci vizesini uzatma şartları hakkında detaylı bilgiye sahip danışmanlardan destek alınması vize başvuru sürecinin başından sonuna kadar başvuru sahiplerine manevi rahatlık sağlayacaktır. Vize başvurularında ret alınması ve vize reddine itiraz edilmesi hususunda ise başvuru sahipleri hem maddi hem manevi huzursuzluk içinde olmamak için uzman danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz. 

İngiltere vizesi reddine itiraz etmek istiyorsanız tıklayınız!

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz. İngiltere vizesi konusunda profesyonel danışman ve uzmanlarımıza Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek veya telefon aracılığıyla ulaşabilir, vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

 

"İngiltere Ogrenci Vizesini Uzatmak Mümkün Müdür?" sayfası 405 defa okundu