Anasayfa İletişim

İngiltere Öğrenci Vizesi Uzatma İsteyenler Nasıl Bir Başvuru Yapmalıdır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-05 08:45:18

İngiltere ogrenci vizesini uzatmak isteyen bireylerin hangi vize türüne sahip oldukları oldukça önemlidir. Her vize türünün kendi başvuru şartları içerisinde vize uzatma şartları belirlenmiştir.

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinden biri olan Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesinin şartları verilebilir. Tier-4 vizesi uzatmak isteyen bireylerin yeni başlayacakların okul kayıtlarındaki başlama süresinin, kişinin elinde bulunan vizenin bitiş tarihini takip eden 1 ay içerisinde başlıyor olması gereklidir. İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi içinse birey halihazırda İngiltere’de bulunuyorken Birleşik Krallık sınırları içinde ingiltere öğrenci vizesi uzatma imkânı bulunmamaktadır.

İngiltere öğrenci vizesi uzatma niyetinde olan bireylerin en çok merak ettikleri şey bunu İngiltere sınırları içinde bulunuyorken yapıp yapamayacaklarıdır. İngiltere Vizesi çeşitlerinin her birinde farklı şekilde sınırlandırılan bu konu hakkında detaylı bilgi için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi uzatma başvurusu yapmak isteyen bireyler öncelikle temel başvuru prosedürleri hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Başvuru sahipleri öncelikle seçilen vize türünün başvuru formunu doldurmalı ve istenilen vize süresine göre belirlenmiş olan vize harcını yatırmalıdır. Başvuru işlemlerini firmamızla yapmaya karar vermiş bireylere temin edilecek olan gerekli evraklar listesi ve vize başvuru dilekçesi başvuru dosyasına koyulmalıdır. Başvuru dosyası titizlikle hazırlandıktan sonra danışmanlarımızca başvuru sahibi adına alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilmelidir.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Öğrenci Vizesi Uzatma İsteyenler Nasıl Bir Başvuru Yapmalıdır?" sayfası 281 defa okundu