Anasayfa İletişim

İngiltere Öğrenci Vizesi Ücretleri Kaç TL'dir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-05 08:47:17

İngiltere öğrenci vizesi ücretleri detaylı ve güncel bilgilerini internette çeşitli sitelerde aramak yerine İngiltere vizesi konusunda uzman danışmanlardan alınması vize başvuru sonucunun olumlu olmasına katkı sağlamaktadır.

İngiltere Vizesi ile İngiltere’ye eğitim amacıyla gitmek isteyen bireylerin seçebileceği İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak dört kategori bulunmaktadır.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinden birine başvurmak isteyen bireyler başvuru prosedürleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgi almak için profesyonel danışmanlardan destek alabilir veya başvuru işlemlerini hemen başlatabilirler.

İngiltere Öğrenci Vizesi ücretleri, her yıl İngiltere’de 5 Nisan mali yılın bitimini takiben Sterlin olarak belirlenmekte, talep edilen 6 ay, 2-5 yıl veya 10 yıllık sürelere göre vize harcı azalıp artmaktadır. Başvuru merkezilerinde dolar kuruna göre değişiklik gösteren başvuru sahiplerinin TL olarak ödediği ingiltere öğrenci vizesi ücretleri, İngiltere Öğrenci Vizesi başvuru prosedürleri içinde başvuru işlemlerini başlatmaya yarayan vize harcıdır.

Başvuru sahipleri öncelikle pasaport için il/ilçe Nüfus Müdürlüğüne giderek başvuruda bulunmalı, seçilen vize türünün başvuru formunu doldurmalı ve istenilen vize süresine göre belirlenmiş olan bireyler ingiltere öğrenci vizesi ücretlerini yatırmalıdır. Başvuru işlemlerini uzmanlarımızla yapmaya karar vermiş bireylere temin edilecek olan gerekli evraklar listesi ve vize başvuru dilekçesi başvuru dosyasına koyulmalıdır. Başvuru dosyası titizlikle hazırlandıktan sonra uzmanlarımızca başvuru sahibi adına alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilmelidir. İngiltere Vizesi başvuru merkezleri İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde bulunmaktadır.

İngiltere vize prosedürlerini nasıl srüdrümeniz gerektiğini öğrenebilmek için tıklayınız!

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

"İngiltere Öğrenci Vizesi Ücretleri Kaç TL'dir?" sayfası 284 defa okundu