Anasayfa İletişim

İngiltere Öğrenci Vizesi Türleri Nasıl Belirlenir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-05 08:42:47

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi dört kategoriye ayrılmakla birlikte her birinin çeşitli başvuru şartları bulunmaktadır. Vize türünün doğru belirlenebilmesi için profesyonel danışmanlık alınması vize başvurusunun olumlu sonuçlanmasına katkı sağlamaktadır.

İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, İngiltere’de 1 haftadan 6 aya kadar olan dil eğitimleri, spor kursları, hobi kursları, mesleki eğitimler vb. eğitimlere katılmak isteyenlerin başvurması gereken vize türüdür. Başvuru sahiplerinin uygun konaklama imkanlarını ve yaşam masraflarını karşılayabilecek kadar maddi imkana sahip olmaları, bunu tapu belgesi, maaş bordrosu veya banka hesap bilgileriyle kanıtlayabiliyor olması, Birleşik Krallık’a eğitim almak amacıyla gelmek istediğini kanıtlayan kabul belgesi veya kurs kayıt ücretinin yatırıldığının belgesinin bulunması vb. gibi başvuru gerekli evraklar listesi firmamızın uzmanları tarafından başvuru sahibine verilecektir. İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi hakkında detaylı bilgi için İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi; İngiltere’de sadece dil eğitimi almak isteyen kişilerin başvurması gereken vize türü olmakla birlikte 6 ile 11 ay süreyle eğitim almak isteyen bireyleri kapsamaktadır. İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi sadece dil eğitimi için olduğuna dikkat edilmelidir. Bu vizeye başvurabilmek için akredite olmuş eğitim kurumlarından kabul yazısı almış olmak, İngiltere’deki yaşam masraflarını karşılayacak kadar banka hesabında para bulunması veya sponsor varsa sponsorluk belgesini başvuru dosyasında bulundurmak gibi çeşitli başvuru evrakları bulunmaktadır. Detaylı bilgi için İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, 4 ile 17 yaş aralığındaki çocukların İngiltere’de özel bir eğitim kurumunda eğitim görebilmesini sağlayan İngiltere Öğrenci Vize türlerinden biridir. Çocukların güvenliğinin ön planda tutulduğu bu vizeye başvuracak aileler, İngiltere’deki çocuk hakları gereğince atılması gereken adımların neler olduğunu öğrenmek ve Tier-4 Çocuk Öğrenci Vizesi başvuru işlemlerini başlatabilmek için Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi sayfasını ziyaret edebilir, uzman danışmanlarımızla irtibata geçebilirler.

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi, İngiltere’de lisans, yüksek lisans, dil eğitimi gibi çeşitli nedenlerle 6 aydan uzun süreli eğitim görmek isteyen bireylerin başvurması gereken vize türü olmakla birlikte dil eğitimi almak isteyen bireyler en az B2 düzeyinde İngilizce bilgisini kanıtlaması gereklidir.

Tüm İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

İNGİLTERE'DE EĞİTİM İÇİN TIKLAYIN!

"İngiltere Öğrenci Vizesi Türleri Nasıl Belirlenir?" sayfası 288 defa okundu