Anasayfa İletişim

İngiltere Öğrenci Vizesi Süresi Kısaltan Öncelikli Servis (Priority Visa Service) Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 16:35:13

İngiltere Öğrenci Vizesi süresi kısalmasına yardımcı olan Öncelikli Servis (Priority Visa Service) başvuru sonuçlanma süresini 5 iş gününe kadar inmesini sağlamakta ve normalde 15 iş günü içerisinde sonuçlanacak olan vize sonucunun hızlıca çıkmasını sağlamaktadır.

İngiltere Öğrenci Vize başvurusu yapmak isteyen bireylerin seçebilecekleri dört kategori; İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak belirlenmiştir. Her birinin başvurularının çıkma süresi, İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişmekte ve ortalama 3 hafta (15 iş günü) olmaktadır. İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere Vizesi başvuru merkezlerinden alınabilen Öncelikli Servisler, vize başvuru ücretine/harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilen normal başvuru prosedürleri içerisinde 15 iş günü veya daha uzun sürebilen vize değerlendirilme süresinin 5 iş günü içinde sonuçlanmasına yarayan Öncelikli Servis türlerinden biridir. Bu servisin kullanılıyor olması başvuru sonucunun olumlu sonuçlanacağını garantilememekle birlikte bazı durumlarda Öncelikli Servis kullanılıyor olsa dahi vize süresi servisin sağladığı sürede çıkmayabilir.

Vize reddi alan bireylerin ödediği vize harcı ve kullandığı öncelikli servis ücreti geri ödenmemektedir. Bu nedenle maddi kayıplara uğramamak ve manevi sıkıntılar çekmemek için İngiltere Vizesi başvurularında uzman danışmanlardan profesyonel destek alınması vize başvuru sürecini ve sonucunu büyük oranda olumlu etkileyecektir. İngiltere vizesi reddine itirazlar için tıkla!

İngiltere Öğrenci Vizesi süresi kısaltan Öncelikli Servis (Priority Visa Service), Ankara Antlaşması Vizesi, Aile Birleşimi Vizesi, AB Vatandaşlarının Bağımlılarının İngiltere’ye Yerleşim Vizesi, İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi türlerinde kullanılamayıp bunlar dışındaki vize türü başvurularında kullanılabilir.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Öğrenci vizesi süresi kısaltmak isteyen bireyler diğer Öncelikli Servis türleri, başvuru şartlarını öğrenebilmek için danışmanlarımızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçebilirler.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

"İngiltere Öğrenci Vizesi Süresi Kısaltan Öncelikli Servis (Priority Visa Service) Nedir?" sayfası 327 defa okundu