Anasayfa İletişim

İngiltere Öğrenci Vizesi Reddi İtiraz Başvurusu Nasıl Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 15:37:53

İngiltere Öğrenci vizesi reddi itirazı yapmak isteyen bireyler uzman danışmanlardan yararlanması halinde tekrar tekrar vize reddi almayacak ve maddi manevi zararlarını en aza indirecektir. Firmamızın danışmanları Öğrenci Vize reddine itiraz başvurularında başvuru sahiplerine profesyonel hizmet sağlamaktadır.

İngiltere Öğrenci Vizesi, İngiltere’de dil okulu, mesleki eğitim, yaz okulu, lisans, yüksek lisans vb. eğitimlere katılmak isteyen bireylerin başvurması gereken belirli alt kategorilerden oluşan vize türüdür. Bu kategoriler İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi şeklinde sıralanmaktadır.

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin başvuru şartlarının neler olduğunu öğrenebilmek için tıklayın!

İngiltere Öğrenci Vizesi reddi itiraz etmek isteyen başvuru sahipleri Vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu yapma hakkı bulunmaktadır. Yeniden değerlendirme başvurusu yapan bireyler, vize başvuru dosyasının yeniden değerlendirilmesini talep etmektedir.

İngiltere Öğrenci Vizesi reddi itiraz etmek isteyen bireyler Tier-4 Vizesi başvurularında idari itiraz hakkı bulunmaktadır. İdari itiraz hakkı, vize memurunun hatasından kaynaklı vize reddi dolayısıyla başvuru dosyasının başka bir vize memuru tarafından değerlendirilmesini talebi anlamına gelmektedir. Vize reddinize itiraz edebilirsiniz.İngiltere vizesi reddine itirazlar için tıkla!

İngiltere Öğrenci Vizesi reddi itiraz başvuruları oldukça karmaşık yapıda ve zor başvurulardır. Bu başvurularda uzman danışmanlardan profesyonel destek alınması vize başvuru değerlendirilme sürecinde tekrar olumsuz sonuç alma ihtimalini en aza indirmektedir.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Öğrenci Vizesi Reddi İtiraz Başvurusu Nasıl Yapılır? " sayfası 244 defa okundu