Anasayfa İletişim

İngiltere Öğrenci Vizesi Red Nedenleri Nasıl Azaltılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 15:33:14

İngiltere Öğrenci Vizesi red nedenleri çok çeşitli olabilmekle birlikte vize reddi başvuru evraklarında eksik veya yanlışlık olması nedeniyle verilebilmektedir. Başvuru evraklarını titizlikle hazırlayarak eksiksiz bir vize başvurusu yapabilmek için uzman danışmanlardan destek alınması önerilmektedir.

İngiltere Öğrenci Vizesi İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi türlerinin gerekli evrakları içinde eksik olması durumunda başvuru sahibi vize reddi alacaktır. Bu evraklar kişiden kişiye değişmekle birlikte seçilen vize türünün şartlarına göre de farklılık göstermektedir.

İngiltere öğrenci vizesi red nedenleri üzerine Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi gerekli belgeleri içinde İngilizce yeterliliğinin B2 seviyesinde olduğunu kanıtlayan belge örnek verilebilir. Bu belge, Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi ile dil eğitimi alacak bireyler için gereklidir. En az B2 seviyesinde olduğunu kanıtlayamayan bireyler vize reddi ile karşı karşıya kalacaklardır. Lisans, Yüksek Lisans, Doktora gibi çeşitli akademik kariyer hedefleri olan bireylerin bu vize türüne başvurması önerilmektedir. Vize için gerekli belgeler listesindeki evrakları eksiksiz olarak tamamlamayan ve vize şartlarını sağlamayan bireyler vize reddi ile karşı karşıya kalacaklardır.

İngiltere öğrenci vizesi red nedenlerine başka bir örnek olarak Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi gerekli belgelerinden bazıları; yalnız veya bir refakatçi ile seyahat edecek çocukların ebeveynlerinin muvafakatname alınmaması, çocuk haklarına ve İngiltere’deki çocukları koruma yasalarına uygun hazırlanmayan seyahat planı, çocuğun İngiltere’de yaşam masraflarına yetecek kadar maddi imkanının bulunamaması olarak verilebilir.

İngiltere vizesine nasıl başvurulacağını öğrenmek için tıkla!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere öğrenci vizesi red nedenleri nasıl azaltılır, vize red nedenleri neler olabilir, vize ret nedenleri nasıl ortadan kaldırılır gibi sorularınız için danışmanlarımızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile iletişime geçerek bilgi alabilir İngiltere Vizesi ile ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

"İngiltere Öğrenci Vizesi Red Nedenleri Nasıl Azaltılır?" sayfası 259 defa okundu