Anasayfa Sıkça Sorulan Sorular

İngiltere Ogrenci Vizesi Kac Gunde Cikar?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-12 16:26:40

İngiltere ogrenci vizesi kac gunde cikar, başvuru değerlendirme süresini nasıl kısaltabilirim gibi sorular kafanızı karıştırıyorsa hızlandırılmış/acil servisler hakkında detaylı bilgi için firmamızın uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere ogrenci vizesi kac gunde cikar, birçok başvuru sahibini düşündüren sorulardan bir tanesidir. İngiltere Öğrenci Vizesi başvuru formu doldurulduktan, talep edilen sürelere göre değişkenlik gösteren vize harcı yatırıldıktan sonra firmamızın uzmanları başvuru sahibi adına işlemlere başlayacak ve başvuru için gerekli belgeler listesini verecektir.

Başvuru dosyası eksiksiz ve gerçeğe uygun bilgiler içeren evrakları ekledikten sonra gerekli olanların tercümeleri yapılmalıdır. Uzman danışmanlarımız tarafından titizlikle incelenen ve hazırlanan başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler, yine uzmanlarımızca başvuru sahibi adına alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezine teslim edilmelidir.

Başvuru merkezlerinden İstanbul’daki İngiltere Konsolosluğu’na gönderilen başvuru dosyalarının değerlendirilme süreleri ortalama 15 iş günü olmaktadır. Başvuru sahipleri ekstra bir ücret ödeyerek yararlanılan Öncelikli Servisler ile başvuru değerlendirme sürecini kısaltabilmektedir.

Öncelikli Servislerin belirli başvuru şartları vardır. Öncelikli Servislerden bazıları başvuru merkezlerinden başvuru yapıldığı takdirde kullanılabilmektedir. Örneğin Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service) İstanbul, Ankara ve İzmir başvuru merkezlerinden alınabilmekte, Randevusuz Giriş (Flexi Appointment) için ise Türkiye’de bulunan tüm İngiltere Vize Başvuru Merkezlerinden başvuru yapılabilmektedir.

İngiltere Öğrenci Vizesi çıkma süresini kısalmak için kullanılan Öncelikli Servislerden Ektra Öncelikli Servis (Super Priortiy Visa Servise), Öğrenci Vizesi türlerinden olan Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesi ile kullanılamamaktadır.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere ogrenci vizesi kac gunde cikar, diğer Öncelikli Servisler nelerdir gibi sorularınız için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçebilir ve İngiltere Vizesi ile ilgili tüm sorularınızı sorabilir veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

"İngiltere Ogrenci Vizesi Kac Gunde Cikar?" sayfası 403 defa okundu