Anasayfa İletişim

İngiltere Öğrenci Vizesi ile Hangi Ülkelere Gidilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-05 09:06:45

İngiltere Öğrenci Vizesi ile hangi ülkelere giriş yapılabileceği konusu kafasını karıştıran bireyler yalnızca İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda ülkelerine gidebileceklerini bilmelidirler.

İngiltere öğrenci vizesi ile hangi ülkelere gidilir? sorusu İngiltere’de lise, lisans, yüksek lisans gibi eğitimlere katılmak isteyenlerin kafasını kurcalamaktadır. İngiltere Öğrenci Vizesi ile gidilebilecek ülkeler İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda olmakla birlikte bu ülkelere dil eğitimi, mesleki kurslar, lise, lisans gibi eğitimler amacıyla başvuru yapılabilecektir. İngiltere’de eğitim için tıklayın!

İngiltere öğrenci vizesi ile hangi ülkelere gidilir? Sorusunun yanıtlanması İngiltere Öğrenci Vizesi başvuruları için yetmemekte, İngiltere Öğrenci vizesi başvurusu yapabilmek için belirli prosedürlerin uygulanması gerekmektedir. İngiltere Öğrenci Vizesi başvuru prosedürleri uygulanırken öncelikle başvuru sahipleri, pasaport için il/ilçe Nüfus Müdürlüğüne giderek başvuruda bulunmalı, seçtiği Öğrenci Vizesi türünün başvuru formunu doldurmalı ve 6 ay, 2-5 yıl veya 10 yıllık verilebilen vize süresine göre belirlenmiş olan vize harcını yatırmalıdır. Başvuru işlemlerini uzmanlarımızla yapmaya karar vermiş bireylere temin edilecek olan öğrenci vizesi gerekli evraklar listesi ve vize başvuru dilekçesi başvuru dosyasına koyulmalıdır. Başvuru dosyası titizlikle hazırlandıktan sonra uzmanlarımızca başvuru sahibi adına alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilmelidir. İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz. İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

"İngiltere Öğrenci Vizesi ile Hangi Ülkelere Gidilir?" sayfası 334 defa okundu