Anasayfa İletişim

İngiltere Öğrenci Vizesi için Gerekli Evraklar Eksik Olması Nedeniyle Vize Reddi Alanlar Ne Yapmalı?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-05 09:45:01

İngiltere Öğrenci Vizesi için gerekli evraklar eksik olması durumunda vize başvurusu yapan bireylere vize memurunun ret verme ihtimali artmaktadır.

İngiltere Öğrenci Vizesi için gerekli evraklar, öğrenci vizesi başvurularında bireylerin başvuru dosyasına koyması son derece önemli olan bireyin şahsi bilgilerini ve maddi yeterliliğini kanıtlayan belgelerdir. Pasaport sahibi olan bireyler başvur yapabilmek için öncelikle vize başvuru formunu eksiksiz doldurup vize/başvuru harcını yatırmalıdır. Vize harcını yatırmayan bireyler vize işlemlerini başlatamayacaktır. Firmamızın uzmanlarınca başvuru sahiplerine verilecek olan vize türüne uygun gerekli belgeler listesindeki evrakları bireyler dikkatli bir şekilde toplamalı ve başvuru dosyasına koymalıdır. Bu evraklar arasında bir eksiklik veya yanlış bilgi içeren evrak tespit edilirse vize reddi alma ihtimali oldukça yükselmektedir. İngiltere Öğrenci Vizesi için gerekli evraklar nedeniyle vize reddi alan bireyler uzman danışmanlarımızla iletişime geçerek itiraz başvurusunda bulunabilir, tekrar vize reddi alma ihtimalini en aza indirebilir. İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere Öğrenci Vizesi için gerekli evraklar titizlikle toparlanıp, vize başvuru dilekçesiyle birlikte tercümesi gerekenlerin tercümesi yapılıp İngiltere Vizesi Başvuru Merkezilerinden alınan randevu gün ve saatinde, başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere gönderilmesi için teslim edilmelidir. Böylece başvuru prosedürlerini tamamlayan bireyler İngiltere Öğrenci Vizesi için gerekli evraklar içinde eksik veya gereksiz belge, gerçeğe uygun olmayan bilgilerin bulunması veya İngiliz makamlarını yanıltmaya çalışıldığından şüphelenilmesi durumunda başvuru sahibi vize reddi ile karşılaşmayı ihtimal dahilinde bulundurmalıdır. İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Öğrenci Vizesi için Gerekli Evraklar Eksik Olması Nedeniyle Vize Reddi Alanlar Ne Yapmalı?" sayfası 284 defa okundu