Anasayfa İletişim

İngiltere Öğrenci Vizesi için Gerekenler Yapılmazsa Başvuru Yasağı Alınır mı?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-05 09:40:54

İngiltere Öğrenci Vizesi için gerekenler başvurulan vize türünün şartlarına seyahat amacının uyup uymadığının araştırılması, vize başvuru prosedürlerinin sırasıyla uygulanması ve vize için gereken belgelerde eksiklikler bulunmaması sayılabilir.

İngiltere Öğrenci Vizesi için gerekenler çok çeşitli olabilmektedir. İngiltere Öğrenci Vizesi başvurusu için gerekli olanların başında seçilen vize türünün şartlarının başvuru sahibinin seyahat amacına uyup uymadığı gelmektedir. Öğrenci vizesi türleri dört kategoriye ayrılmış olup her vizenin kendine ait başvuru şartları bulunmaktadır. Bu vize türleri; İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak sıralanmaktadır. Bu vizelerin şartları hakkında detaylı bilgiyi CSS Legal uzman danışmanlarına telefon aracılığıyla ulaşarak elde edebilir, vize işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Vizesi için gerekenler listesi içerisinde vize başvuru prosedürleri önemli bir yere sahiptir. Başvuru prosedürleri uygulanırken hiçbir adım atlanmamalı ve gereken bütün şartlar sağlanıyor olmalıdır. Başvuru sahipleri öğrenci vizesi başvuruları için gerekli olan pasaport için yaşadıkları bölgedeki il/ilçe Nüfus Müdürlüğüne giderek pasaport başvurusunda bulunmalıdır. Daha sonra seçilen vize türünün başvuru formunu doldurmalı, istenilen vize süresine göre belirlenmiş olan vize harcını yatırmalı, uzmanlarımızca bireylere temin edilecek olan gerekli evraklar listesi eksiksiz hazırlanarak vize başvuru dilekçesi ile başvuru dosyasına koyulmalıdır. Başvuru dosyası titizlikle hazırlandıktan sonra uzmanlarımızca başvuru sahibi adına alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilmelidir.

İngiltere Öğrenci Vizesi için gerekenlerden bir diğeri başvuru sahibinin prosedürleri uygularken toparlayacağı şahsi bilgileri ve maddi yeterliliklerini kanıtlayan evrakları eksiksiz ve hatasız olarak başvuru dosyasına eklemesi gerekliliğidir. Başvuru evrakları arasında eksik veya gerçeğe uygun olmayan bilgi bulunması vize memurunun vize reddi vermesine neden olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için veya vize reddi itirazı yapabilmek için firmamızın uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

Aşağıdaki listede bulunan siteleri inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için 

tıklayın!

İngiltere yurt dışı eğitim danışmanlarına ulaşabilmek için

tıklayın!

İngiltere vizesi reddi itiraz yolları için

tıklayın!

 

"İngiltere Öğrenci Vizesi için Gerekenler Yapılmazsa Başvuru Yasağı Alınır mı?" sayfası 299 defa okundu