Anasayfa İletişim

İngiltere Öğrenci Vizesi için Belgeler Nedeniyle Vize Başvuru Yasağı Alınır mı?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-05 09:34:52

Vize reddi, yalan beyan, başvuru prosedürlerinde yapılan bir hata gibi nedenlerin yanı sıra İngiltere Öğrenci Vizesi için belgeler içindeki bir eksiklik veya yanlış bilgi nedeniyle vize başvuru yasağı verilebilmektedir.

İngiltere öğrenci vizesi için belgeler nedeniyle vize başvuru yasağı almak istemeyen bireyler, İngiltere öğrenci vize türlerinden başvuru sahibine en uygun olanı öncelikli olarak seçilmelidir. Her İngiltere Öğrenci Vizesi türleri kendi içinde belirli başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi bulunmaktadır. İngiltere’de eğitim için tıklayın!

İngiltere öğrenci vizesi için belgeler listesi, başvurusunu uzmanlarımızla yapmak isteyen bireylere danışmanlarımızca verilecek olup bu evrakların titizlikle hazırlanması vize değerlendirme sürecinde vize memurunun onay verme ihtimalini artıracaktır. İngiltere öğrenci vizesi için belgelere örnek olarak; akredite olmuş eğitim kurumundan şartlı veya şartsız kabul belgesi, İngiltere seyahatinin nasıl finanse edilebileceğini kanıtlayan banka hesap bilgileri, maaş bordrosu, tapu belgeleri vb. verilebilir.

İngiltere Öğrenci Vizesi başvuru prosedürlerine başlayabilmek için başvuru sahipleri öncelikle pasaport için il/ilçe Nüfus Müdürlüğüne giderek başvuruda bulunmalı, seçilen vize türünün başvuru formu doldurmalı ve istenilen vize süresine göre (6 ay, 2-5 yıl veya 10 yıl) belirlenmiş olan vize harcını yatırmalıdır. Başvuru işlemlerini uzmanlarımızla yapmaya karar vermiş bireylere temin edilecek olan gerekli evraklar listesi ve vize dilekçesi başvuru dosyasına koyulmalıdır. Başvuru dosyası titizlikle hazırlandıktan sonra danışmanlarımız tarafından başvuru sahibi adına alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilmelidir. İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

İngiltere’ye gitmeden önce uyulacak prosedürler için tıkla!

"İngiltere Öğrenci Vizesi için Belgeler Nedeniyle Vize Başvuru Yasağı Alınır mı?" sayfası 294 defa okundu