Anasayfa İletişim

İngiltere Öğrenci Vizesi Giriş Çıkış Süreleri Nasıldır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-05 09:28:15

İngiltere Öğrenci Vizesi giriş çıkış süreleri başvurulan vize türüne ve başvuru sahibinin talep ettiği süreye göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere Öğrenci Vizesi giriş çıkış süreleri her vize türünün kendi içinde belirlenmiştir. Örneğin İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi başvuracak bireylerin bu vizenin izin verdiği giriş çıkış süresinin 6 ay ve daha az olduğunu bilmelidir. Genellikle çok girişli olarak verilen öğrenci vizesi türlerinden Ziyaretçi Öğrenci Vizesi başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin diğer başvuru şartlarını öğrenmek için danışmanlarımızla irtibata geçmesi önerilmektedir. İngiltere’de alınabilecek eğitim türleri ve programları için tıklayın!

İngiltere Öğrenci Vizesi giriş çıkış süresi farkına örnek olarak Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi verilebilir. Bu vize türüne başvuracak bireyler İngiltere’de lisans, yüksek lisans gibi uzun süreli eğitimler için başvurması gerektiğini bilmelidir. Tier-4 Vize türleri hakkında detaylı bilgi için CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru sahipleri öncelikle pasaport için il/ilçe Nüfus Müdürlüğüne giderek başvuruda bulunmalı, seçilen vize türünün başvuru formunu doldurmalı ve istenilen vize süresine göre belirlenmiş olan vize harcını yatırmalıdır. Başvuru işlemlerini uzmanlarımızla yapmaya karar vermiş bireylere temin edilecek olan gerekli evraklar listesi ve vize başvuru dilekçesi başvuru dosyasına koyulmalıdır. Başvuru dosyası titizlikle hazırlandıktan sonra uzmanlarımızca başvuru sahibi adına alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilmelidir.

Tüm İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.  Uzmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Vizesi Giriş Çıkış Süreleri Nasıldır?" sayfası 304 defa okundu