Anasayfa İletişim

İngiltere Ogrenci Vizesi Calisma İzni Veriyor mu?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 09:23:40

İngiltere Ogrenci Vizesi Calisma izni belirli şartlar altında alınabilmektedir. İngiltere Öğrenci Vizesi ile İngiltere’de çalışmak isteyen bireyler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere ogrenci vizesi calisma izni verilen yalnızca Tier-4 vizesidir. Tier-4 Öğrenci Vizesi ile İngiltere’ye giden bireyler yaşamlarını idame ettirebilmek adına çalışma imkânı bulabilmektedir. Tier-4 Vizesi alan bireylerin bir kısmının sınırlı çalışma izni bulunmaktadır. Bu vize ile İngiltere’ye giden kişilerin tam zamanlı çalışmaları göçmenlik kanunları uyarınca mümkün değildir. İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

Özel bir eğitim kurumundan kabul yazısı alan bireylerin İngiltere ogrenci vizesi calisma izni bulunmamaktadır. Birleşik Krallık tarafından kabul edilmiş yüksek eğitim kurumlarından kabul yazısı alan ve lisans düzeyinin altında bir eğitim almayı planlayan bireylerin haftalık 10 saat çalışma hakları bulunmaktadır. Birleşik Krallık tarafından kabul edilen yüksek eğitim kurumlarında lisans ve yüksek lisans düzeyinde eğitim almayı planlayan bireylerin haftalık 20 saatlik İngiltere ogrenci vizesi calisma izni bulunmaktadır.

İngiltere’de eğitim konusunda danışmanlık için tıklayın!

İngiltere ogrenci vizesi calisma izni 16 yaşından küçükler için geçerli değildir. 16 yaşından büyük bireyler okul zamanlarında part-time, tatil zamanlarında ise full-time çalışma hakkına sahiplerdir. Kısa süreli yani 6 aylık İngiltere Öğrenci Vizesi, Uzatılmış İngiltere Öğrenci Vizesi gibi çeşitli İngiltere Öğrenci Vize türlerinde çalışma izni bulunmamaktadır.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermektedir. İngiltere Öğrenci vizesi nasıl alınır, Tier-4 öğrenci vizesi başvuru şartları nelerdir gibi sorularınız için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek bilgi alabilir veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

"İngiltere Ogrenci Vizesi Calisma İzni Veriyor mu?" sayfası 216 defa okundu