Anasayfa İletişim

İngiltere Öğrenci Vize İşlemleri Vize Sahibinin Bağımlıları (eş ve çocuklar) için Nasıldır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-05 08:22:55

Öğrenci Vize işlemlerinde başvuru sahibine bağımlı olan eş ve çocukları için nasıl olması gerektiği belirli şartlara bağlanmıştır. Bununla ilgili detaylı ve güncel bilgiyi CSS Legal uzman danışmanlarını arayarak öğrenebilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak belirlenmiştir. İngiltere öğrenci vize işlemleri, başvuru sahibinin bağımlı eş ve çocukları için hangi vize türüne başvuruluyorsa belirli şartlar dahilinde olması öngörülmüştür. İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi sahibinin bağımlılarından olan eş ve 18 yaşından küçük çocuklarının başvuru yaparak İngiltere’ye gidebilmesine izin verilmektedir. Bu vizeye başvuru yapılabilmesi için İngiltere’de görülecek olan eğitimin süresi en az 12 ay olmalıdır. İngiltere’de dil eğitim, sertifika programları gibi eğitimlere katılacak olan bireylerin aile üyeleri Tier-4 Bağımlı Vizesi başvurusunda bulunamayacaktır. Bu Tier-4 öğrenci vize işlemleri bu şekilde sınırlandırılmıştır.

Tier-4 Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi için öğrenci vize işlemleri; vize sahibinin eşi için İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi, 18 yaşından küçük çocukları için de İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi başvurusunda bulunulması olarak öngörülmüştür. Ancak bu vize türleri başvuru sahibinin aile üyeleri için uygun olmama ihtimali taşımaktadır. Yanlış vize türüne başvuru yapmamak için uzmanlarımızla iletişim geçerek detaylı bilgi edinebilir, vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

Diğer öğrenci vize işlemleri hakkında detaylı bilgi için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Öğrenci Vize İşlemleri Vize Sahibinin Bağımlıları (eş ve çocuklar) için Nasıldır? " sayfası 317 defa okundu