Anasayfa İletişim

İngiltere Öğrenci Çalışma İzni Veren Vize Türü Hangisidir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-05 08:21:09

İngiltere Öğrenci çalışma izni veren vize türleri mevcuttur. İngiltere’de hem eğitimini tamamlayıp hem de çalışmak isteyen bireyler bu vize türleri hakkında detaylı bilgiyi danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri: İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak belirlenmiş ve bazıları vize alan bireyler belirli sürelerde çalışma izni verebilmektedir.

İngiltere Öğrenci çalışma izni veren vize türlerine örnek olarak Tier-4 Öğrenci Vizesi ile İngiltere’ye giden bireyler yaşamlarını sürdürebilmek adına çalışma imkânı bulabilmektedir. Tier-4 Vizesi alan bireylerin bir kısmının sınırlı çalışma izni bulunmaktadır.

İngiltere vizesi türleri hakkında güncel ve gerçeğe uygun haberleri İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.  

Özel bir eğitim kurumundan kabul yazısı alan bireylerin ingiltere öğrenci çalışma izni bulunmamaktadır. Birleşik Krallık tarafından kabul edilmiş yüksek eğitim kurumlarından kabul yazısı alan ve lisans düzeyinin altında bir eğitim almayı planlayan bireylerin haftalık 10 saat çalışma hakları bulunmaktadır. 4-17 yaş aralığındaki lisans seviyesinin altındaki bireylerin yalnızca 16 yaşının üstünde olması koşuluyla bu çalışma imkanını elde etme hakkı vardır. İngiltere tarafından kabul edilen yüksek eğitim kurumlarında lisans ve yüksek lisans düzeyinde eğitim almayı planlayan bireylerin haftalık 20 saatlik ingiltere öğrenci çalışma izni bulunmaktadır.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

16 yaşından büyük bireyler okul zamanlarında part-time, tatil zamanlarında ise full-time çalışma hakkına sahiplerdir. İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, Uzatılmış İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi İngiltere Öğrenci Vize türlerinde ingiltere öğrenci çalışma izni, bulunmamaktadır.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere’de öğrenciyken çalışma izni nasıl alabilirim, çalışma izni almamı sağlayacak diğer vize türleri nelerdir gibi sorularınız varsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçebilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Çalışma İzni Veren Vize Türü Hangisidir?" sayfası 310 defa okundu