Anasayfa İletişim

GSV Tier 4 Vizesi Almak Zor mu?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-04 12:01:48

GSV Tier 4 Vizesi alabilmek tüm İngiltere Vizesi türlerinde olduğu gibi belirli prosedürler ve uyulması gereken şartlar vardır. Vize alımı süreci oldukça karmaşık yapıdadır. Bu yüzden uzman danışmanlarımızdan destek alınması önerilmektedir.

GSV (General Student Visa) Tier-4 Vizesi alabilmek oldukça zor ve meşakkatli bir yoldur. Bunun nedeni başvuru dosyasına başvuru sahiplerinin belirli evrakları koyması gerekliliğidir. Bu evraklar başvuru sahibinin bu vize türü için şahsi ve maddi olarak uygun olduğunu ifade eder. Bu evrakların toparlanmasından önce her İngiltere Vizesi başvurusunda olduğu gibi uyulması gereken prosedürler bulunmaktadır. 

GSV Tier-4 hakkında bilgi için tıklayın!

GSV Tier 4 Vizesi evrak listesinden önce başvuru yapmak isteyen kişiler yaşadıkları ilçenin nüfus müdürlüklerine giderek pasaport başvurusunda bulunmalıdır. Pasaportlar kısa sürede ellerine ulaşan bireyler, başvurmak istedikleri vize türü ve almak istedikleri vize süresine göre ingiliz makamlarınca belirlenmiş vize başvuru harcını yatırmalıdır. Vize başvuru harcını yatırmayan bireylerin vize işlemleri başlatılamayacaktır. Uzmanlarımızca başvuru sahibine verilecek olan İngiltere Öğrenci Vizesi evraklar listesindeki belgeler hazırlanırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri başvuru sahiplerinin eksik belge veya gerçeğe aykırı bilgi içeren evrakları başvuru dosyasına koymamalıdır. Başvuru evraklarının eksik olması durumunda vize memuru vize reddi verebilecektir. Gerçeğe aykırı belge/yalan beyan durumunda da vize reddine ek olarak vize başvuru yasağı bile verebilecektir. Vize başvuru yasağı alma ihtimaline karşılık İngiltere Vizesine başvuru yasağı linkine tıklayarak firmamızın sayfasından detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

GSV Tier 4 Vizesi gerekli belgeleri eksiksiz olarak hazırlayıp uzmanlarımızca alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini vermesi gereklidir. Başvuru sürecini başından sonuna kadar titizlikle takip eden uzmanlarımız vize reddi alınması durumunda bunun nedenini araştırarak vize reddine itiraz başvurusu yapmaktadır. Böylece olumsuz sonucunuzu olumluya çevirebilmektedir.

General Student Visa Tier-4 Vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçerek bilgi alabilir, firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

"GSV Tier 4 Vizesi Almak Zor mu?" sayfası 273 defa okundu