Anasayfa Sıkça Sorulan Sorular

İngiltere’ye Yaz Okuluna Gitmenin Tam Zamanı

Güncellenme Tarihi: 2022-04-11 15:17:54

İngiltere Kısa Süreli Öğrenci Vizesi hem İngilizce bilginizi geliştirmek hem de yaz aylarını değerlendirmek için her türlü olanağa sahip olabilirsiniz.

İngiltere’de  yaz okuluna gitmek İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrenciler için en etkili ve en eğlenceli yoldur. İngiltere'de dil kursuna gitmek için seçebileceğiniz birçok destinasyon vardır.

İngiltere vizesi ne başvurmadan önce bilmelisiniz ki, İngiltere’de yaz okulu seçenekleri ile sadece İngilizce öğrenmez aynı zamanda Birleşik Krallığı tanıma fırsatı bulursunuz.

İngiltere’de tüm yaz okulu programları öğrencilerin yaşlarına ve İngilizce bilme seviyelerine göre ayarlanmış ve çok güvenlidir. Yaz mevsiminde gidilecek olan bu okullar, genelde Brighton, Bournemouth veya Eastbourne gibi sahil kasabalarından seçilir.

Çünkü bu küçük sahil kasabalarında hem daha çok İngiliz vardır hem de yaz aktiviteleri yapmak için daha çok fırsat vardır, üstelik Londra’ya göre de çok daha hesaplıdır.

İngiltere öğrenci vizesine bu yaz okullarına katılmak için başvuran öğrenciler genel olarak en popüler sahil kasabalarını tercih ederler, ancak Devon gibi İngiltere’nin Güney ucunda yer alan çok daha az bilinen sahil kasabaları da farklı bir seçenek olarak değerlendirilebilir.

Örneğin Devon, uzun kumsalları ve kışın bile 0’ın altına düşmeyen sıcaklığıyla yaz okulunu için seçilmesi gereken en uygun lokasyonlardan biridir. Özellikle de bu sahil kasabası su sporları için çok fazla seçenek sunar; yelkencilik, yüzme, rüzgar sörfü, su kayağı gibi bir çok spor aktivitesi bulunmaktadır.

Bu şehirde İngilizcenizi hem geliştirip hem de yaz tatilinizi geçirebilirsiniz. Brighton gibi çok öğrenci çeken sahil kasabalarından ziyade, Devon gibi daha az bilinen yerler daha ekonomik yaz okulları içerebilir. İngiltere’de eğitim konusunda bilgi ve danışmanlık için tıklayın!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere öğrenci vizesi türleri de dahil olmak üzere her çeşit İngiltere vizesive İngiltere ile ilgili her konuda profesyonel danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız lütfen İngiltere vizesi başvuru hattı üzerinden uzman ve tecrübeli danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

"İngiltere’ye Yaz Okuluna Gitmenin Tam Zamanı" sayfası 3171 defa okundu