Anasayfa İletişim

İngiltere Öğrenci Vizesi Ücreti

Güncellenme Tarihi: 2019-10-04 14:47:52

İngiltere Öğrenci Vizesi Ücreti online olarak başvuru doldurulduktan sonra yatırılmaktadır. Vize harcına ek olarak Öncelikli Servislerden yararlanabilir, vize başvuru sürecinizi bu şekilde kısaltabilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi ücreti yatırılmadan vize başvuru işlemleri başlatılamamaktadır. İngiltere öğrenci vizesi ücreti yatırılmadan önce danışmanlardan en güncel İngiltere öğrenci vizesi ücreti bilgisine ulaşabilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yaparak Birleşik Krallık ülkeleri olan İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler ülkelerinde dil kursu, yaz okulu, mesleki eğitim kursları, hobi/spor kursları gibi 6 aydan kısa süreli tüm eğitim programlarına katılabilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Vizesi başvurusunda bulunmak isteyen bireyler öncelikle pasaport için il/ilçe Nüfus Müdürlüğüne giderek başvuruda bulunmalı, seçilen vize türünün başvuru formunu doldurmalı ve ingiltere öğrenci vizesi ücretini yatırmalıdır. Başvuru işlemlerini konusunda uzmanlarla yapmaya karar vermiş bireylere temin edilecek olan İngiltere Öğrenci Vizesi gerekli evraklar listesi ve vize başvuru dilekçesi başvuru dosyasına koyulmalıdır. Başvuru dosyası titizlikle hazırlandıktan sonra uzman firmayla başvuru sahibi adına alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilmelidir. İngiltere Vizesi başvuru merkezleri İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Antep, Adana şehirlerinde bulunmaktadır. İngiltere vize prosedürleri için bu link aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Firma İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir firmadır. Alanında uzman danışmanlara İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Vizesi Ücreti" sayfası 999 defa okundu