Anasayfa Sıkça Sorulan Sorular

AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2022-04-11 15:25:53

İngiltere’de yaşamakta olan Avrupa Birliği vatandaşlarının İngiltere ya da AB vatandaşı olmayan bağımlı aile üyelerinin İngiltere’ye yerleşmesini sağlayacak olan vize türüdür.  

AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi, İngiltere’de bulunan eşinin/partnerinin/nişanlısının yanına yerleşmek isteyen kişilerin İngiltere’ye yerleşmek için başvuru yapabildikleri İngiltere vizesi kategorisidir.

AB vatandaşlarının bağımlı aile üyelerinin İngiltere’ye yerleşmek amacıyla başvuru yaptıkları İngiltere vizesi türleri şöyle sıralanabilir:

  • AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi,
  • AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi,
  • AB Vatandaşlarının Nişanlıları için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi,
  • AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi,
  • AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi,
  • AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi.

AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi türleri ve alt kategorilerde yer alan vize türlerine ilişkin detaylı bilgileri danışmanlık iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle geçerek öğrenebilirsiniz.

İngiltere vizesi üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler Birleşik Krallık vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine hizmet veren şirketimizin Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerini başlatabilecekler.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu" sayfası 451 defa okundu